Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van itt olyan ember aki volt...

Van itt olyan ember aki volt Afrikában? Mesélne róla?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a téma...
2009. dec. 23. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Hat en mostelek Egyiptomban fel eve.

Azert Budapest legalabbaban hala Istennek nem hasonlit Kairora, hogy Budapest nemolyan rohadt retkes mint Kairo.

Persze a kovetsegi negyed, Zamalek nagyjabol rendbe van.

Dehat az meg kozel sem Kairo.

Konkretan Kairobol en alig varom, hogy vegre haza koltozhessek.

Bar meg kell hagyni, az orszag turisztikai szempontbol valoban fantasztikus.


Tuneziaval kapcsolatban es a bazarozassal kapcsolatban annyit fuznek hozza, hogy annyit engednek meg magunknak, amennyit megengedsz nekik!

Es szinten remek turisztikai celpont.

A ket napos kirandulast kifejezettenajanlom, Tunis, Sidi Bou Said, Karthago hanyagolhato. Inkabb egyenileg Monastir stb. ;)

2009. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én Tanzániában voltam. Mivel nem túristaként mentem, hanem a férjemmel, így teljesen más dolgokat is láttam, mintha egy szervezett csoporttal mentem volna. Elsőre nekem nem jött be. Legközelebb 2011-ben látogatunk "haza", remélem akkor már jobb tapasztalataim lesznek.
2010. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

Én Marokkóban voltam. Nagyon kulturált hely Agadir, viszonylag egy új város, mert anno egy földrengés rommá döntötte. Az óceánpart valami csodálatos!!! Hatalmas homokos rész, meleg tiszta víz, mint a filmekben, gyönyörű!

És kiránulásokdra is be lehet fizetni. Én Marakkeshbe voltam. Sok látnivaló van, és biztonságos a hely. Elvileg idén elkészül az autopályájuk. Az ételek is megfelelőek. Nagyrészt a hotelbe étkeztem, de voltam a MCDonaldsba is meg pizzazni is elmentem.

Megkockáztatom, hogy Marokkó Afrika legfejlettebb országa!! Én csak ajánlani tudom.

2010. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Aki Dél-Szudánban van, volt!

Hogy kerültél oda, mi a munkád?

Én fél évre Mozambikba készülök, izgulok, és portugált tanulok nagy erőkkel. Majd ha ott leszek, beszámolok :)

2010. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Parlai József válasza:
Én negyed évet töltöttem a Szent-Ilona szigeteken és néha átugrottam Afrikába. Bissau-Guinea gyönyörű, furcsán élnek az emberek (van azért kosz) de nagyon rendesek+!
2010. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én közel 4 hónapot éltem Kenyában. Nem semmi időszak, a legcsodálatosabb eddigi életem során. Ha érdekel, olvasd el blogomat: afrikainapjaim.blog.hu
2010. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mondd!

Mi érdekel Szudánról?

Röviden csak annyit, h azért nagyon vigyázz ha ide merészkedsz mert ugye hosszú évek óta polgárháborús ország, nagykövetség nincs, és nagyon nem mindegy pl Északon vagy Délen vagy. Dél inkább a keresztényeké, Észak pedig a muzulmánoké, és nagyjából egyszerűsítve ezért is van a polgárháború, és nem tudom megmondani neked, melyik terület a biztonságosabb, mert Délen ugye "európaibb" minden, Északon meg nagyon könnyen bevágnak börtönbe a semmiért is csak mert külföldi vagy, és őket nem érdekli ám semmilyen nemzetközi szerződés, vagy bármi hasonló, jókat röhögnek ezeken. Lényeg h nagyon könnyen bajba kerülsz, de én azt javasolnám, ha mindenképpen Szudán a cél, akkor Délre menj, sok szempontból békésebb rész. És az sem utolsó, hogy ha valami galiba van, akkor gyorsan át tudsz jutni a határon nem muzulmán országba!

2010. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom 7es mirol beszelsz, Johannesburg kozelebe sincs tengerpart, csak tudom mivel ott nottem fel.
2018. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!