Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Augusztusban lesznek last...

Augusztusban lesznek last minute utak Egyiptomba?

Figyelt kérdés

Főleg Marsa Alamba szeretnénk menni, de Hurghada és Sharm El Sheikh is nagyon jó lenne:)

Akinek van tapasztalata, annak megköszönném, ha leírná!



2014. máj. 17. 11:03
 1/6 piterek45 ***** válasza:
Mindig vannak, a legjobb 1-2 nappal elotte nezni, vagy akar aznap is, es lehet tenyleg kedvezo aron a maradek helyeket megkapni... Igy szoktam utazgatni...
2014. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 18. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy a last minute egy nagy átverés.

Egy duma, mert aki last minute akar menni, annak az út minden pénzt megér. Ezért nem is adják ezeket olcsóbban.


Az egy másik dolog, hogy augusztusban rettentőően meleg lesz egyiptomban. Lehet inkább később kellene oda menned, vagy máshová indulni augusztusban.

2014. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszont, ha 4 hónappal korábban befizetem a nyaralást, akkor az drágább lesz, mint ha egy héttel utazás előtt fizetnék. Tudom, hogy csak az utolsó pár helyeket hirdetik ilyen olcsón, de annyi szálloda van, úgy is találok. A szabadságom pedig augusztusban van, ezért később nem tudok. Szeptemberben elején már voltam Egyiptomban, nem lehet sokkal melegebb.
2014. máj. 24. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A Last Minute korszak végét éljük. Mindég több társaság veszi le programáról.
2014. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, sikerült utat találni:)
2014. aug. 4. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!