Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Utazik valaki Kairóba a hónap...

Utazik valaki Kairóba a hónap végén? Most fogok először repülni és nagyon félek

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Ne húzd fel magad kérdező. A magyaroknál minden országban különb emberek vannak.
2014. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A 10-es válszod az már raszista haragbol fakad.
2014. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ez így van rasszista itt majdnem mindenki. Arról én nem tehetek hogy Nigériába sokkal jobb az élet mint Európában , és hogy a nagyszüleim ott élnek 50 éve
2014. nov. 11. 15:40
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak óvatossan bánj a csalódásoddal, majd ha meglátd az országot meg a népet. A szomszéd országban jártam, Cameroonban, hát, nem való mindenkinek.
2014. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sok barátom él Nigériában mind jó módban ahhoz képest hogy 178 517 000 népessége és 20%.-a munkanélküli azért ez mond valamit. Persze ott is megy korrupció rendesen és a nem dolgozni akarás. A nagyszüleim imádnak ott élni és amiket mutatnak képről és webkamerán keresztül és videokamerán is azért az elképesztő, csodálatos egy ország és gyönyörű, közbiztonság... elég érdekes de ha sokat látnak egy adott városban elfogadnak az emberek és tuti nem támadnak meg ezt tapasztalatból mesélte a Papuska. Európai szintű repterek vannak és üzletek plázák és sorolhatnám amellett nagyon olcsó az élet. A havi keresetekről ne is beszéljünk egy egyszerű abc eladó 1500$ keres havonta! Itt? 70000 vagy 10000 ft .Sokan Mondják Nigériában az emberek, hogy jobb ha a világ azt tudja Nigéria szegény ország, mert akkor nem jönnek ide és nem rontják el a kis világukat. Be vallom őszintén nagyon örültem amikor Nigéria megállította az "ebolát" a nigériai emberek röhögtek ezen az egész histórián még, hogy ebola mindeki mondta ez egy kreálmány. A vöröskeresztet ki tiltották az országból és hopp megszűnt az ebola.
2014. nov. 11. 18:22
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélsz angolul, Kairó nem fog gondot okozni. (Nigériában sokat jelenthet, ha legalább egy keveset tudsz hauszául is.) A nagy forgalom miatt bőven hagyj időt, hogy kiérj a reptérre. Esetleg kérdezd meg a szállodában, de még arra is tegyél rá.

Nigéria - közbiztonság.

Nem tudom, nagyszüleid hol laknak, de korábban Lagos nagyon nem volt biztonságos. Az észak keleti rész (a boku haram miatt) most is elég veszélyes.

Aki hosszabb ideje kint él, ismeri a helyi viszonyokat, tudja, hogy mit kell kerülnie.

(A bushmanok Dél-Afrikában élnek.)

2014. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a repüléstõl: még nem volt olyan repülõgép, amelyik fenn maradt volna. :)
2014. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 levis56 válasza:
Ha nem a jó módú közösséged be mennél akkor is lelkesednél? Ha ilyen jók a keresetek akkor miért Európába,USA-ba vágyik annyi fekete? Pár évre ott ragadhatnál mint áruházi pénztáros,utána már nem lenne gond a hazai elitbe bekerülni.
2014. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon örülök, hogy ennyi időt belefektettél abba hogy válaszolj nekem. Kezdeném azzal, hogy Gettóba jártam és mindenki kint dolgozott a piacon és nem számít mennyi pénzért mert mindenki nagyon más volt és már itt élek és jobb az anyagi helyzetem mint Európába! Ja és itt nincs Abc eladó :D egy egyszerű biztonsági őr 1500 usd keres és még annyi a különbség Európa és Nigéria között, hogy míg Európában az emberek nyávognak mindenért ott Nigériába boldogok az emberek még ha szegények is. És hogy miért jön annyi ide? Megkérdezném hogy 100%-os biztos vagy abban hogy ők Nigériaik? Mert én nem igazán, én akiket ismertem Budapesten azok Ghánából Libériából Cameroonból érkeztek. Ritka itt a Nigériai! Szóval amíg a te itt beszélsz bolondságokról kérlek bizonyosodj meg amit írsz vagy éppen járj utána
2015. jan. 25. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!