Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nyaralás Hurghadán?

Nyaralás Hurghadán?

Figyelt kérdés
Biztonságos Hurghadára menni? Nyáron mennénk vagy kora ősszel. Csak mindenki azzal jön, hogy mi van a Sínai félszigeten.
2015. jan. 31. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

És mi van Ukrajnában, és mi van Szíriában. Hurghadának mi köze a Sinaihoz? Mindössze az hogy egy ország. De a többi felsorolt ország is közös annyiban hogy egy égitesten van.

Menj bátran, teljesen biztonságos.

2015. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztonságos, mi már 3-szor is jártunk Egyiptomban az elmúlt években. A Sínai félszigetnek is csak a legészakibb részén van probléma. Hurghada és Sharm el Sheik is teljesen biztonságos. Ráadásul ezeken az üdülőterületeken jellemzően nem nagyon vannak helyi lakosok. Csak a szállodákat kiszolgáló személyzet lakik itt. Tehát teljesen biztonságos, és nagyon jó kis hely. Én csak ajánlani tudom. Az egyik kedvenc célpontom.
2015. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztonságos. Hurgada kb 8 órányi autóútra van a Sínaitól. Kb, mintha autóval lemennél Budapestről Horvátországba.

Én Kairóban lakom, de semmit nem érzékelni abból, ami fent zajlik időnként a Sínain. Ha nem látom a híreket, észre sem veszem. A napi életben minden a szokásos. Messze van még tőlünk is.

Az időpont szempontjából inkább az őszt javaslom, nyáron meg lehet bolondulni a melegtől.

2015. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze, hogy biztonságos, ki ne hagyjátok! :)
2015. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!