Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogyan költözhetnék ki Afrikába?

Hogyan költözhetnék ki Afrikába?

Figyelt kérdés
Valamint az érdekelne,hogy találok innen bérelhető lakhelyet+valamilyen munkát.

2015. febr. 26. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És mégis Afrikán belül hová? Arab/Fekete Afrika? Ezen belül melyik ország? Azon belül hová? Milyen munkát, mihez értesz? Beszéled az ottani (exgyarmati) nyelvet? Hány év tapasztalatod van fejlődő országokban?
2015. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nincs tapasztalatom,18éves vagyok,angolt beszélem csak
2015. febr. 26. 18:15
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Felülsz egy repülőre, leszállás után gyűjtesz rőzsét és sárral, vagy szarral összetapasztod kunyhóvá, mint a többiek. Máris megvan a lakás. Fiatal fehér emberként vállalhatsz szexmunkát, vagy lehetsz a varázslójuk. Maláriásokkal, ebolásokkal ne feküdj össze, bélférget igyekezz nem összeszedni, jó utat.
2015. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Afrikában még csak-csak ellehetsz, mert ott európai jellegű lakosság van, illetve a turizmus miatt vannak munkalehetőségek. Ámde délebbre, a fekete-Afrikának nevezett országokban sem infrastruktúra, sem munka nem terem egy tapasztalatlan európai számára. És ezek szerint nem hallottál róla, hogy a fehér emberekre milyen nehéz sors vár ott, mert fejőstehénnek nézik őket a helyiek, akik a kulturáltságnak egy olyan szintjén állnak, ami alatta van az európai sztenderdeknek. Nagyon nyomasztó lenne számodra.
2015. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy annyira nem vágod mi a pálya, hogy azt sem tudom hol kezdjem. Szerintem inkább maradj a seggeden, végezd a dolgodat, és majd ha előrébb látsz az orrodnál akkor keveredj kalandokba.
2015. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1.Bár idehaza az angol a világnyelv,ott sok helyen az arab,francia,német,szuahéli többet ér.

2.Innen max.segélyszervezetek önkénteseként mehetsz ki. Vagy ESETLEG vadászszervezetek munkatársaként (preparátor,fegyvermester)

3.Melyik rész? Arab világ? Fekete-afrika?

4.Nyáron menj ki,hátizsákkal,olcsón körülnézni.Lehet,hogy meggondolod magad...vagy beleszeretsz. Tunéziában kezdj.

2015. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Fingkirály válasza:
94%

Nemár.


Ha Észak-Afrikába költözöl, az a kockázat, hogy sosem tudhatod, mikor ültetnek be kedves, akár európai fiatalemberek egy dzsipbe, aztán másnap kint vagy a jutúbon a legújabb lefejezős videó főszereplőjeként.


Ha a Szahara déli szélére vagy Közép-Afrikába költözöl, ott meg minden sarkon - előre szólok a szóhasználatért, nem rasszizmusból mondom, csak stílusértékként :) - dzsipes, állig felfegyverzett toronymagas n*ggerek fognak kalasnyikovot dugni a popódba és csak ropogós dollárok fejében kivenni onnan és nem elsütni.


Ha Dél-Afrikába költözöl, ott hasonló, talán a nagyvárosokban kisebb az anarchia, de lényegében ugyanaz mint bantuéknál, valamint idegesítő, hogy karácsonykor nyár van :)


Szóval szerintem ne.

2015. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Miért szeretnél kimenni?

Kalandvágyból vagy megélhetés miatt?

Az afrikai országok nagy része a világ legszegényebb országai között van. Fekete Afrikában vidéken kezdetleges szerszámokkal művelik a földet és legeltetik a kecskét. A nagyvárosokban lehet, hogy lehet valami munka, de ahhoz képest itt nálunk nagyon nagy jólét van. Fehéreknek veszélyes ott lenni (pl Dél-Afrikai Köztársaság).

Marokkó, Tunézia tényleg jobb lehet.

2015. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te ezt nem gondoltad át. Afrika egy egész kontinens, azért ennél valami határozottabbat kellett volna megfogalmaznod. Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy Ázsiában van-e szállás meg munka...
2015. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mert nem gondoltam Afrikán belül konkrétra.Oda mennék,ahova lehet.Nem a megélhetés vagy a pénz miatt mennék.
2015. febr. 27. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!