Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hogyan költözhetnék ki Afrikába?

Hogyan költözhetnék ki Afrikába?

Figyelt kérdés
Valamint az érdekelne,hogy találok innen bérelhető lakhelyet+valamilyen munkát.

2015. febr. 26. 17:47
1 2
 11/18 anonim válasza:
93%
Egykét hónap és elmúlik a mehetnéked, főleg oda. :)
2015. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb loál kérdés amit olvastam. :D


Veszel egy repjegyet, odamész, és elkezdesz szaladni a fák felé. Aztán vadász leszel, és barlangban laksz.

2015. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Bemész valamelyik utazási irodába pesten és érdeklődsz animátori munka iránt. Egyiptom, Tunézia pl. Afrikában van, adnak szállást, adnak fizetést és még meg is úszod ép bőrrel. Sőt, esetleg élvezed is majd. Tapasztalatszerzésnek remek.
2015. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
hagyjátok már.én is kimennék és persze hogy nem a pénz miatt. egyik barátom kiment és természetvédelmi parkokban is dolgozhatott volna,de inkább állatorvos akart lenni.sajnos az nem lehetett de remek állatvédő lett belőle (mindig küld oroszlános képeket stb. :D) az állatvédő nem csak segít beteg állatokon hanem gondozza a kicsiket.remek meló!
2015. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 persze, élnek Afrikában is emberek, számos barátom él Afrikában, én is jártam már náhány pontján, számos Afrikai barátom él Európában, stb. A példák kiemelése nem változtat azon a tényen, hogy egy életképtelen, világ dolgaival kapcsolatban fogalmatlan, nyelveket nem beszélő ember ne akarjon Afrikába költözni reflexből.
2015. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
14-es köszönöm :) ilyesmire gondoltam :)
2015. márc. 3. 22:57
 17/18 A kérdező kommentje:
15-ös : miből gondolod,hogy életképtelen vagyok? annyiból,hogy nemtudom miként lehet érvényesülni Afrikában,mert senki ismerősöm nem tud ebben tanácsot adni? nyelveket pedig lehet tanulni..ez igy egy feltétel a sok közül,hogy kikötlözhessek,ha csk egy időre is.
2015. márc. 3. 22:59
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 abból, hogy az alapvető információkat sem sikerült a netről kikeresned/végiggondolnod, semmi releváns skillel vagy tapasztalattal nem rendelkezel, és az egész tálalás olyan mint amikor egy öt éves azt mondja, hogy űrhajós akar lenni. Mosolyogsz, de tudod, hogy majd kinövi. Nálam ez az egész kimeríti az életképtelenség fogalmát. Nézz utána, ha van konkrét kérdésed azt tedd fel, mi nem fogjuk kitalálni az életedet.
2015. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!