Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziában vannak cápák?

Nataliaivanovics kérdése:

Tunéziában vannak cápák?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Tunéziában jelenleg turistarobbantgató terroristák vannak.


Míga cápák globális szinten évente mindössze 5-15 halált okoznak, a terroristák valós fenyegetés.

2015. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tengerben igen.
2015. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Tunéziába nem lenne az a pénz, amiért én most elmennék. Direkt turistákra hajtott az az ámokfutó terrorista, biztos, hogy nem lehet nyugodt ott senki.

Ezek után a cápák sehol sincsenek... :)

2015. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tunéziában ritka. A tengerben viszont gyakori. A Földközi Tengerben őshonos a fehér cápa, legnagyobb tömegben ez a cápafajta fordul elő. De szerintem most ez a legkisebb probléma Tunéziával kapcsolatban.
2015. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A Tengerész ***** válasza:
83%
Vannak. De annak, hogy cápa megtámad a tengerben tizedrésze a valószínűsége, mint annak, hogy megöl egy terrorista. Annak meg, hogy Tuniszban megöl egy terrorista a tizedrész esélye van, mint annak, hogy Magyarországon autóbaleset ér. Hát így latolgasd az esélyeidet!
2015. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én láttam egyet, de az nem az volt...
2015. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norrdemon válasza:
Ha egyiptomba vagy dubaiba el lehet jutni terrormentesen akkor tunéziába is. Amugy a cápák miatt nézz körül a karthágói öbölben.
2015. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!