Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Veszélyes most Tunéziába...

Veszélyes most Tunéziába menni nyaralni? Terrortámadások miatt!

Figyelt kérdés

A terrortámadások miatt a tavalyi kinézett hotel, repjeggyel, teljes ellátással lett volna 2 főre 360 ezer ft.


Mivel a támadások miatt félnek kimenni az emberek, ezért elmentem az utazási irodába, és ugyan erre kaptam egy 240 ezres ajánlatot!


Ennyiért a balatonra tudnánk elmenni 7 napra vagy talán görögbe busszal...


Tavaly nem voltunk, mert nem volt ra 360 ezrünk, de most lenne 240-ünk, illetve sosem repültem még!


Érdemes lenne elmenni?

Vagy van benne bármi veszély?


2015. júl. 10. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Bárki bármit mond, ahol 40 turistát meggyilkolnak, ott nem biztonságos nyaralni. Mit gondolsz, Anglia mért menti ki az ott nyaraló angolokat?
2015. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
A megspórolt 120 ezerből rendes koporsót sem lehet venni.
2015. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen kedve lesz a terroristáknak:D

Veszély az mindig van, nem tudhatod hogy éppen a te agyadat loccsantják-e ki.

A kérdés hány % hogy bajod lehet az pedig 50.. vagy igen vagy nem.

2015. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ha valóban érdekel a helyzet: a helyi rendőrség és katonaság fegyveresekkel őrzi a hoteleket, tehát az utcáról senki sem tud besétálni ámokfutást rendezni.
2015. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Van benne bármi veszély. Igen.


Komoly országok nem véletlenül adnak ki figyelmeztetést, és Tunézia nem véletlenül vezetett be rendkívüli intézkedéseket.


Bár szerintem rossz a kérdésed, mert ha úgy kérdeztél volna, van két főre 360 ezer forintod egy teljes nyaralásra, de mondhattál volna 180-at, de akár 120-at is, tolultak volna a válaszok hova menj tengerpartra, és hogyan. Nem busszal természetesen.

2015. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
240ból 2 személy simán el tud menni akár Görögbe akár Horvátba akár repcsivel akár kocsival. Kis utána járás. Nem mennék Tunéziába, nem kockáztatnám az életem.
2015. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazabol egy mar megtortent tengerparti meszarlas utan nem hinnem, hogy megengedne maganak az orszag azt, hogy veszelyben legyenek a turistak.

Szerintem ez egy remek alkalom arra, hogy egy horvathnal, vagy gorognel jobb helyre mehessen az ember olcson.


Vegulis Afrikarol beszelunk, nem europarol.


Varom a tovabbi velemenyeket, hogy szerintetek tortenhet e valami baj az ut soran, illetve hogy ti mennetek-e vagy sem?

2015. júl. 10. 14:11
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Első vagyok.

Ha neked az tényleg jobb hogy fegyveres őrök között kell nyaralnod meg nem hagyhatod el a szállodát, stb, akkor nyugodtan menj oda.

A kérdésed az hogy veszélyes-e Tunéziába menni nyaralni. Erre az egyértelmű válasz az IGEN, veszélyes. PONT

Egyébként ha nem történne mészárlás, akkor megengedhetné bármely ország, hogy veszélyben legyenek a turisták? NEM!

2015. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy Tunézia jobb hely Görögnél vagy Horvátnál,bár az utóbbit annyira nem szeretem a sziklák miatt,de inkább mennék Horvátba mint Tunéziába!

Mi Görögbe megyünk repülővel 340-ért!

2015. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2015. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!