Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Afrikáról mik a vélemények...

Afrikáról mik a vélemények hosszútávú ott tartózkodás vagy költözés szempontjából? Egyéb ajánlott helyek?

Figyelt kérdés

ugye magyar pénzből meg magyar nyugdíjból az ember nem svájcban vagy hawaiion tölti az éveit.

tényleg olyan olcsó?

normális viszonyokat azért elvárom szóval értelemszerűen közép afrika kizárva.marokkó,botswana,namíbia amit így kinéztem elsőre. ami a lényeg hogy legyen orvos ha kell meg üzlet ahol vásárolni lehet.meg ne akarjanak megsütni élve minden utcasarkon azért mert fehérek vagyunk.


2015. júl. 13. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Afrikába akkor sem költöznek ha fizetnének. Akkor inkább Thaiföld, az sem egy drága hely, főleg ha nem a turista célpontokhoz mész.
2015. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem fontos az életed, hajrá.
2015. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
12:30 direkt írtam hogy ahol van biztonság.nem szomáliába költöznék az tuti.azért ki ne találd hogy minden országban fehérekre vadásznak.
2015. júl. 13. 13:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A most kiadott global peace index szerint Botswana és Namíbia biztonság szempontjából egy kategóriában van sok európai országgal, sőt Botswana biztonságosabb mint Olasz vagy UK. Mindkét ország stabil (stabilabb mint ez a szutyok ország), biztonságos hely. De ide sorolható Ghana is . Ha nem ezek közül választasz akkor javaslom Laoszt, az a nyugodt laza stílus semmihez sem hasonlítható, vagy még figyelembe vehető Észak Thaiföld. És én még nagyon szívesen költöznék Indonéziába is.
2015. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszi.na erről van szó afrika nagy kontinens nem emberevő törzsek és terroristák meg gyilkosok lakják az összes országot.

és a helyi árakról viszonyokról képben van valaki?

2015. júl. 13. 14:14
 6/18 anonim ***** válasza:
A minőségi étel van, hogy drágább is, mint itthon. Értelemszerűen ezeket Európából importálják, ahogy a normális húst is. Az egészségügyi ellátás drága. Vannak elkerített, őrzött negyedek a módosabb lakosoknak és a külföldieknek, ezek általában szintén drágábbak mint az átlag magyar albérletárak, házat olcsóbban lehet venni.
2015. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
mit értesz minőségi étel alatt? nyilván nem eszek denevér húst de kaviárt sem.amit itthon bevásárolok egy átlag üzletben az ott már minőséginek számít?
2015. júl. 13. 18:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Fekete Afrikához sajnos még nem volt szerencsém de amióta Egyiptomban ettem a pizzájukból azóta nem vagyok hajlandó ezt az itthoni moslékot enni. Nem hiszem hogy ne lehetne normális kaját találni, ha még hozzávesszük hogy az Európai hulladék ide kerül és mi azt esszük akkor szerintem legalább ilyen minőségű kaják vannak kint is.
2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Európában olcsó és szép is Albánia. Én kipróbálnám 2-3 hétre a döntés előtt. Afrikába elég drága a Repülőjegy. Fülöpszigetek is olcsó, de az utazás oda is drága.
2015. júl. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mielött megveszed a jegyet, azért legyen egy terved, hogy mire kapsz letelepedési engedélyt. Nem tudom hogy ez könnyű vagy sem, de magyar nyugdij és személyi igazolvány bemutatása lehet hogy még Afrikában sem elég. Nem lebeszélni akarlak, csak én elmennék mondjuk az adott ország budapesti kirendeltségére és rákérdeznék, hogy mégis mik az elvárások. Szóval a lényeg, hogy ne csak egy 3 hónapra érvényes turista vizumod legyen, hanem valami olyan amivel ott új életet lehet kezdeni, vagy éppen nyugdijba menni.
2015. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!