Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Max 1 hetes egyiptomi körút....

BélaXY7 kérdése:

Max 1 hetes egyiptomi körút. Saját szervezéssel (többi lenn)?

Figyelt kérdés
Gondolkodok egy egyiptomi körutazáson és azt hiszem utazási iroda nélkül saját szervezéssel azt hiszem olcsóbb de javítsatok ki ha tévedek. :) A lényeg h van vkinek ezzel tapasztalata? Mennyire kivitelezhető? Gondolom vannak helyi körút szervezők stb.

2015. dec. 12. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
9-s a középső rész is biztonságos, nézd meg az FCO honlapján, áttették biztonságos kategóriába, most oda készülünk. Egyébként mikor nem volt "biztonságos" akkor is simán elmentünk Abydosba és Dendarába.
2015. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Középső rész alatt inkább Minia, Assziút környékét értettem, igaz, arrafelé csak egyszer jártam.

Kíváncsi vagyok, a lepontozgató hányszor volt Egyiptomban...

2015. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%

12.-s szerintem soha és gyanítom azt hiszi hogy Egyiptom Dél Amerikában van.

Pont az a középső rész érdekel (Amarna birodalom) ma már a Nílus teljes hosszában biztonságosnak tekinthető az, egyedül ami veszélyes az az Észak Sinai.

2015. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!