Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Dél Afrika- Swaziföld júniusba...

Dél Afrika- Swaziföld júniusban. Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kinéztünk egy 10 napos utazást Dél Afrikába. Johannesburg-i érkezés és ott is lenne vége a túrának. Elsösorban a nemzeti parkokra koncentrálnánk (Kruger, Blyde River Canyon, White Canyon...). Az utolsó állomás egy Swaziföldi vadrezervátum lenne ahol törzsek is laknak. Két és fél éves kislánnyal mennénk, júniusban. Mire kell fõleg odafigyelni ? Azt tudom hogy az ott tél (nálunk is) de mennyire van olyankor hideg ? Fokvárosig most nem mennénk le. Jeep-es szafaritùra megéri ?

Elvileg egy helyi utazasszervezö tett nekünk egy ajánlatot, bár én elsösorban magamnak szeretem szervezni az útjaimat de megvallom, több helyröl hallottam, hogy biztonságosabb, ha helyi soför/ idegenvezetö van az emberrel. Erröl mit tudtok ? Mit érdemes még ezen a környéken megnézni ? Minden ötlet érdekel, elöre is köszi...



2016. márc. 17. 14:35
 1/1 anonim válasza:
Fantasztikusan hangzik
2019. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!