Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit kell tudni Nairobiról?

Mit kell tudni Nairobiról?

Figyelt kérdés

Úgy értem, miről nevezetes, milyen érdekességei vannak, mi az, amit érdemes megnézni, (illetve, hogy mi az, amit jobb elkerülni)?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2015. okt. 27. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes Szafarira benevezni, Nairobiban is van ilyen park nem kell Kenya végéig utazni.
2015. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rohadt egy hely lehet, mint a többi afrikai település.

[link]

2015. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szafari! El is felejtettem, hogy van ilyen :) jó lesz az már biztos
2015. okt. 28. 19:17
 4/8 anonim válasza:
45%
nevezetesség nincs nagyon vigyél ételt és te leszel a történelmük főhőse :)
2015. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább eltávolodnék a várostól és a természetben járnék, nagyon szeretném látni Kenyát, de engem maga a természet érdekelne, szóval városba is csak aludni járnék. :D
2015. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piterek45 ***** válasza:
Hat magaban Nairobiban nem sok nevezetesseg van... A Nairobii Nemzeti Park,ott lathatsz allatokat. Azon kivul sokminden nincs ami megnezheto. Maga a varos - mar a kozpont - napkozbe nem veszelyes, lehet maszkalgatni, de az esetleg utacn MY FRIEND jelszoval ismerkedni probalokkal ne allj szoba..Este pedig csak taxival barhova. Nyomornegyedeket ELKERULNI, az nem turista attrakcio.. es veszelyes, rettentoen az..Viszonylag normalis es olcso, magyon jo helyen - teljesen a kozpontban levo kis szalloda , nem nagy durranas de tiszta es a kozpontban van a City Hall-vasarcsarnok - mellett : [link] a kozelben jo es olcso etterem : [link]
2015. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én se várost nézni akarok ott, az van itt is csomó, hanem a természetet bejárni arrafelé, hogy milyen állatok vannak arra és megnézni egy igazi zebrát igazi környezetében, ha van arra...
2015. dec. 18. 19:53
 8/8 piterek45 ***** válasza:

Azt fogsz latni, nemcsak zebrat de oroszlant is meg elefantot, zsirafot, stb... Itt a Nairobi Nemzeti Park oldala : [link]

Maga a varos ahogy irtam, nem sok nevezetesseggel rendelkezik.. Egyebkent Turkish Airlines az egyik legolcsobb jarat ami odamegy Pestrol Isztambulon at kozvetlenul, de csarterjaratokkal neha nagyon olcson lehet utazni Kenyaba,igaz altalaban Mombasaba, de onnan 60-100 dollarert helyi repcsivel egy ora alatt Nairobiban vagy, vagy busszal 9 ora alatt 20 dollarert.A csarterjaratok Nemetorszagbol vagy Becsbol is szoktak menni, a legolcsobb amivel mentem 150 Ejro volt, - odavissza - es neha Varsobol is lehet repulni mar 200 euroert is..

2015. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!