Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hétvégén elutazom Egyiptomba,...

Hétvégén elutazom Egyiptomba, de úgy tűnik, két fogamat ki kell húzni! Addig nem gyógyul be szerintem. Igy is félek, hogy elkapok valami bacit. Ha a fog, nyílt seb helyére bekerül az ottani baci, nem lesz komolyabb problémám?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell kihúzni? Miért nem tömik be?

Csak ásványvizet igyál és gyümölcsöt ne egyél, fogat is ásványvízzel moss, jégkockát is kerüld, és akkor nem lesz gáz.

2016. okt. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi,ezeket tudom,de ettől fgtlenül parázom,olyan gyenge,kényes gyomrom van! :(

Ezt már nem lehet megmenteni és begyulladt vagy nem tudom mi van,az ínyemen van egy nagy dudor,mint egy fél dió,az arcom is dagadt ott.Így nem merek nekiindulni..

2016. okt. 18. 01:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz eset. Ilyen állapotban nyilván nem indulhatsz el, és friss sebekkel a szádban afrikai országban... Foghúzás után egyébként is lehetnek komplikációk, főleg, ha annyira be van gyulladva, mint neked.

Kérdezd meg a fogorvosod, hogy milyen fertőtlenítőt vigyél magaddal. Ha van kicsi szerencséd, akkor nem lesz gond.

2016. okt. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig leszel Egyiptomban?
2016. okt. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég rizikósnak tűnik.
2016. okt. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Halasztani nem tudod az utat?

Mindenre kiterjedő egészségbiztosítást kötöttél?

Sajnos simán lehet komolyabb problémád, még az egészséges szervezetet is le tudja dönteni 1-2 afrikai baci, vírus... sőt, nem is kell ahhoz afrikainak lennie...

2016. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem utaznék nyugodt szívvel az biztos. Én itt élek...és hidd el tapasztalatból mondom, hogy a legkevesebb problémát a víz minősége okozza. A levegő tele van mikróbákkal ami szájon és orron át jut a szervezetbe, ami már egy egészséges ép szervezetnek is nagy erőpróba. Ha mindenképp jössz akkor beszélj orvossal, bár az ottaniaknak fogalmuk sincs az itteni valós veszélyekről, de azért kérdezz rá. Ha pedig van módod rá akkor mond le az utat, es menj el otthon egy wellness pihenésre.
2016. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem utaznék el friss sebbel Egyiptomba!!

Arról nem is beszélve, hogy kérdéses, hogy a repülőn hogyan fog viselkedni a sebed a túlnyomástól?!

2016. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat Mindenkinek! Úgy tűnik egyelőre megoldódott.Vettem be dupla gyulladáscsökkentőt,így a dagadás is lement valamennyire és fogmosásnál vettem észre,hogy nagyon vérzett,tehát az a duzzanat kifakadt.

Nem húzatom most ki,csak ha visszajöttem!Igazából nem a fogam fájt,csak az a hatalmas duzzanat.

Ezt az utat már nem tudom lemondani,így is más helyett vállaltam be.Egy hétre megyek,gyógyszereket viszek a biztonság kedvéért!

Még egyszer nagyon szépen köszönöm.

2016. okt. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!