Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába 1 éves babának...

Tunéziába 1 éves babának milyen védő oltást kell adni?

Figyelt kérdés
Aki babával volt be oltatta valamivel a picit?MILYEN ENNIVALÓT VIGYEK NEKI AMI ELÁLL? MÁR MINDENT MEGESZIK.
2010. máj. 19. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelzem a 19:57 nem egyenlő a 01:16 személyel :)


Nézd a százalékokat.

A korábban neked segítőt pontoztad most le (tippem szerint). :-)

2010. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen! En nem az vagyok! :) En azt osztottam aki neked sem tetszett kerdves Kerdezo! :)
2010. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

5%-ban a vilag barmelly pontjan lehet barmi baja barkinek!

Ez benne van a mindennapokban is, nem kell elmenni nyaralni!

Igy nem lehet elni, hogy jaj Istenem mi lesz, es ha... es ha...

2010. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

"...5%-ban a vilag barmelly pontjan lehet barmi baja barkinek!..."


Világszinten a turizmusban 20-ból 1 utazó kórházba kerül ha nyarani megy?

2010. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%

Es akkor eszerint kell elni?

Es a Fold lakossaganak hany szazaleka kerul korhazba, mert kozuti balesetet stb. szenvedett a sajat varosaban mondjuk?! Nyaralas nelkul.

Hat en nem tudnek ugy elni, hogy ugy dontok el egy nyaralast vagy barmit, hogy megnezem a statisztikat haha

Akkor minek elek?

De mondjuk en lehet azert vagyok ilyen mert egesz eletemben utaztam, pici koromtol kezdve.

Ennyi erovel ne is hazasodtam volna, mert minden harmadik hazassag valassal vegzodik?!

2010. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete jöttünk haza Tunéziából 6 napot voltunk,2 éves gyerekkel voltunk. Nem kapott védőoltást! Vittünk vízforralót,vittem 15 üveg babakaját a biztonság kedvéért ,seven-days kroaszont pár csomaggal amit haza is hoztunk,mert isteni péksütiket kaptunk a szállodába és a kajával is megvoltunk elégedve.Olinkluziv ellátásban voltunk és nagyon jól éreztük magunkat!
2010. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"A faxomnak kell egy 1 éves gyerekkel észak-afrikába menni!!!

Miért nem birtok már ki egy néhány évet és addig mondjuk Horvát vagy Olasz? Az nem olyan trendi? "


Erre még reagálnom kell,nem azért megyünk Tunéziába nyaralni mert olyan trendi,hanem mert erre telik .Ugyan is nem tudnánk megfizetni a Horvát és az Olasz utakat de még ha a Balatonra mennénk le 1 hétre az is drágább mint 6 nap Tunéziába! Ennyi! Ja és voltál már az olaszoknál?Nem igazán adnak ők sem a tisztaságra!

2010. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!