Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen szakmát kell leraknom...

Milyen szakmát kell leraknom ahhoz, hogy Afrikában tudjak dolgozni?

Figyelt kérdés

Olyan munkára gondoltam ami nem önkéntes munka.

Pl: ha lerakom az ápólit akkor már valamilyen szervezettel eltudok utazni? Azt akkor ök fizetik vagy szintén az én kölcségem? Minek nézzek még utánna segitsetek!

Minnél többen írjatok!

Nikol!


2010. jún. 6. 21:12
1 2 3
 11/24 Vadmeggy ***** válasza:
Jó szerintem te komolytalan ember vagy, vagy csak fiatal. Semmi pénzt nem fogsz keresni, ha csak nem leszel gonosz kizsákmányoló gyarmatosító:D. Előszöris tanulj meg angolul felsőfokon és franciául aztán keress Kenyai honlapokat és nézd meg hogy mit keresnek. De erre kb semmi esély:) de azért jó próbálkozást
2010. jún. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
pedig önkéntesként fizetnék a kiutazást és az ellátásodat, talán még pici zsebpénzt is kapnál, ha tényleg csak az a cél, hogy ott legyél.
2010. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

04:15!!!


Azta!!! te miböl gondolod hogy én komolytalan vagyok stb stb!!!!! Inkább tartottad volna+a véleményed.

Lehet azért írsz ilyet mert "mindenki magából indul ki"

Csak ,hogy tudd!!! angolul beszélek. És szeretném majd valahogy a tudtodra hozni hogy Afrikába vagyok!

Összefog jönni tudom.!!! ha így ha úgy, de biztos. és


nem "gonosz kizsákmányoló" ként.



Esélyem van! Mindenkinek van de ezekszerint neked nem igen jöttek össze eddig a dolgaid!

2010. jún. 7. 17:35
 14/24 A kérdező kommentje:
Akik normális válaszokat írtak azoknak köszönöm!
2010. jún. 7. 17:36
 15/24 anonim ***** válasza:

En azert azt javasolnam, mielott fogod magad es uccu, elotte, ahova ugy gondolod, hogy kolotnzel latogass el.

Mert szep ez a Szeretem Afrikat meg vonz... csak ott elni mas.

Nem bantas kepp ne erts felre.

Csak mas az amikor nem turista vagy, es nincs az, hogy vege a ket het nyaralasnak azt mesz haza a civilizacioba es annyi, mint amikor ott KELL, hogy elj.

Jo nyilvan van rola valami fogalmad, de hidd el, eloben mas.

Nagyon mas!

2010. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazat adok!

Azért kérdeztem h milyen munka vagy szakma kell ahhoz h eltudjak utazni majd a késöbbiekben. Elöször én is elakarok csak látogatni +nézni. De én most úgy érzem függetlenül attol h nem tudom mi vár rám h helyt állok mert nagyon vonz. sok mindennek utánnanéztem olvastam azokat szeretném +tapasztalini. legyen jó rossz. Aztán kitudja mi lesz a valóságban lehet neked lesz igazad. De lehet nem!!!!!!!

2010. jún. 8. 15:37
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, es tavol alljon tolem, hogy lebeszeljelek, sot!

Ha te ugy erzed, hogy szeretned akkor TEDD!

Egy eletunk van, es, az ember tegye azt amire vagyik.

Maximum, ha nem jott be, akkor megtapasztaltad, es lesz mindenfele emleked amit soha senki nem vehet el toled.

Valamint ki tudja kiket hoz eled a sors a jovobeni kapcsolatepitesed szempontjabol.

En azert irtam ezt neked, mert en peldaul meg voltam veszve Egyiptomert.

Egy eve elek itt, es par het mulva fogok hazakoltozni.

Hat mit mondjak...

Rengeteg mindent tapasztaltam az egy ev alatt.

Atertekeltem az egesz eletemet, egesz maskepp tekintek mindenre, sokkal jobban becsulom mindazt amit elertem, amim volt amim van!

Itt Cairoban kicsit mas az elet.

Amikor az ember tuljut a latvanyossagokon,meg meg hirbol se jut el a tengerig stb stb stb., amikor ugymond kipukkad a rozsaszin turistabuborekja az embernek, es atlatja a dolgokat, es a sajat boren erzi, az a nem mindegy! Ez egy szegeny orszag, de Afrikaban mint te is tudod vannak sokkal szegenyebb orszagok.

De mar ez is egy mas vilag, es igazan kihivasokkal teli vilag. (persze magamrol beszelek, es nem a Sharmon dolgozo magyar buvarokrol, mert azoknak nyilvan mas a velemenyuk. nana, hisz nem elnek egy 20 millios varosban, tele szemettel, legszennyezetseggel es magyarorszaghoz kepest 40%-ra korlatolt lehetosegekkel)

Szoval en is azt mondom, meg kell probalni.

Mondjuk en a ferjem miatt vagyok kint, nem en jottem ki ide dolgozni. Igy az en szituaciom mas mint a tied.

De abban hasonlo, hogy az adott helyen elni kell.

Magam reszerol, nem banom ezt az 1 evet, bar rengeteget kivett belolem lelkileg. De rengeteget tapasztaltam, rengeteg dolgot ismertem meg, es mint mondtam az egesz eletemet atertekeltem, es tudom, hogy ez rendkivul jo hatassal lesz a tovabbi eletemre.

Kivanok neked sok szerencset!

Sajnos abban nem tudok tanacsot adni, hogyan indulj el, talan nezz meg szervezeteket, esetleg ha van kiszemelt orszagod vedd fel a kapcsolatot a kovetsegukkel es erdeklodj ott, mi az ami erdemes.

Esetleg meg nezd meg az index.hu-t.

Az utazasi topikokban ott tomorulnek a NAGY utazok!

Ott lehet jobban talalsz olyan embert aki konkretan a te kerdesedhez hozza tud szolni!

2010. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Neked legalább teljesült :)

Cairó is szép hely!



Én azért is menni akarok, mert változtatni akarok az életemen. (teljesen monoton) És mivel mindig is vágytam Afrikába oda szeretnék menni. Ki akarom robálni magam.

Vágyom Afrikára de egy ismeretlen érzés amit érzek egyszerüen csak ott akarok lenni valamiért.


Aztán tényleg kitudja lehet ha elmegyek jövőre nyaralni lehet szerte foszlik minden amit eddig képzeltem,de az is lehet nem! Vagy kiderülne h ott élni nem tudnák csak nyaralni.

Jó költözést.

Köszí!

2010. jún. 9. 16:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Na itthon vagy még?
2010. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
ohh persze!! majd csak jövőre megyek, de akkor 100%
2010. jún. 24. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!