Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen szakmát kell leraknom...

Milyen szakmát kell leraknom ahhoz, hogy Afrikában tudjak dolgozni?

Figyelt kérdés

Olyan munkára gondoltam ami nem önkéntes munka.

Pl: ha lerakom az ápólit akkor már valamilyen szervezettel eltudok utazni? Azt akkor ök fizetik vagy szintén az én kölcségem? Minek nézzek még utánna segitsetek!

Minnél többen írjatok!

Nikol!


2010. jún. 6. 21:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Te?
2010. jún. 24. 23:27
 22/24 anonim ***** válasza:

ne hagyd magad!!!

én Egyiptomban akartam élni gyerekkorom óta, aztán huszonöt évesen folmondtam az albérletet, a munkát, és a végkielégítésből kiköltöztem.

Nem bántam meg (búvároktató lettem).

2010. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Csak egyedül mentél? Nem... jövöre írány Afrika :)
2010. jún. 30. 21:17
 24/24 anonim válasza:
Szerintem ha elvégzel bármilyen szakot, ami úgy alapvetően az emberekkel foglalkozik (pl szociális munkás) már mehetsz is. Azt, hogy mennyi az esély egy ilyen szervezetnél arra, hogy bekerülj abba a nagyon szűk körbe, akit kivisznek, szinte nulla. Ha jó kapcsolataid vannak, 8 általánossal is kimehetsz. Ahogy Dr. Brown szokta mondani, ha az ember nagyon akarja, bármit elérhet a világon, szóval azért hajrá!
2010. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!