Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziában voltatok már? Mi a...

Tunéziában voltatok már? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

Mahdie váostól 5 km-re fekvő hotelbe mennénk. Igazából a vágyam annyi hogy napozhassak egész nap, koktélokat ihassak és este legyen valami jó buli.

Volt már itt valaki? mik az élmények? Mahdie városáan van valami látnivaló esetleg vagy valami jó üzletek


2018. jún. 4. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Meggyőződésem, hogy a turistagettó szó eredetijét a tunéziai tevepásztorok találták ki. Tették ezt azért, mert a tevén kívül nem volt másuk, mint a sok sós víz és a sivatag. De ezekből mind nagyon sok volt.

Aza . másik tapasztalatom, hogy lényegében bárhol a Földközi-tenger medencéjében találsz jó bulikat, millió látnivalót, és sokkal több kultúrát, mint a tevehajcsár ideológia. Ráadásul semmivel sem drágábban, minamennyit most adnál ezért az útért.

2018. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak erre vàgysz, ezèrt szvsz teljesen felesleges Tunèziàig menni...

Ezt bàrhol a környèken itt is megkaphatod, és mèg azon sem kell izgulnod, hogy esetleg összeszedsz valamit, anihez a gyomrod nincs hozzàszokva.

Mondom ezt ùgy, hogy èn voltam Tunéziàban, de a hotel helyett a helyi éttermekben kajàltam, és igyekeztem minèl tõbb nevezetessèget megnézni (Carthago, Sidi Bou Said...)

Üzletek tekintetében vannak jó dolgok, de turistàknak minden aranyàron van, mert ezeken a helyeken direkt a magadfajtàkra építenek.

Ellenben ha utànanézel alaposan, hova kell menni, ne adj isten kèpes vagy alkudni franciàul (talàn most màr angolul is) akkor lehet szép kèzműves dolgokat venni, korrekt àron. De nem úgy, hogy az àrba eleve bekalkulàljàk az idegenvezetőnek adandò baksist is...

2018. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én imádtam!! Örültem, hogy végre kicsit elszakadhatok Európától:)
2018. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!