Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki adna pár tippet Dél-Afr...

Valaki adna pár tippet Dél-Afrikával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva utazom a Dél-Afrikai Köztársaságba egy ismerős családdal. Rengeteg mindennek utána olvastam a neten, de gondoltam rá kérdezek itt is. Szóval, aki élt/él/járt ott, ellátna valami tanáccsal? Tudom, hogy veszélyes hely, ezért szeretnék mindenről mindennél jobban tájékozódni.

Előre is köszi a segítséget!



2018. dec. 18. 21:59
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
40%

Pár nappal indulás előtt ilyenről érdeklődni.........

Utikritika.hu ott olvasgass!

2018. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már olvastam, de azért köszönöm.:) Tájékozódtam már, csak reméltem hogy itt is belefutok valami plusz infóba.
2018. dec. 18. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha mondjuk nő vagy, akkor vigyázz a fekete lábúakkal, nagyon gerjednek a fehér húsra, pláne ha nőről van szó! :D
2018. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy jöhetek én is? :)
2018. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

a nėger szót ne hasznâld ott, mert megėrtik es nem szeretik.


ėn nem tapasztaltam hogy annyira veszėlyes lenne. ėjszaka persze ne járkâlj azert egyedül.


kellemes csalodas volt,mert sokkal kwdvesebbek es türelmesek az emberek mint gondoltam volna.

2018. dec. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindegy hova mész. Capetown a világ egyik legjobb helye és biztonságos, de mondjuk Johannesburg már gázosabb, ott nem érdemes egyedül mászkálni éjszaka, meg egyes környékeken nappal se.
2018. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
43%

Olaszliszka megvan? Na olyan! Hatalmas a rasszizmus a fehérek ellen, főleg mostanság a helyi földtörvények miatt!

Én nem mennék!

2018. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Voltam többször, én nagyon szeretem.

Minden attól függ, hova mèsz. Joburg belvàrosàban, Pretoria vagy Durban egyes negyedeiben nem kell màszkàlni. De pl Sandtonban, vagy Parkhurstben nyugodtan sètàlhatsz, este is. Cape Town, Kruger Park, illetve a rezervàtumok se veszélyesek különösebben, ha betartod a szabàlyokat.

Sokkal rosszabb a híre az orszàgnak, mint amilyen valójàban.

2018. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!