Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Őszintén, normálisak azok...

Őszintén, normálisak azok akik Ausztráliában Wittenoom-ba utaznak, ahol az azbeszt miatt kb el is törölték a térképről a várost? Mi ösztönzi őket?

Figyelt kérdés
Instán látok egy csomó fotót, konkrétan az azbesztbányánál fotózkodnak. Nem félnek? Tudom én az ellenkezője vagyok, törött azbesztpala kerítés mellett félek elmenni....de azért ilyen veszélyes helyre utazni.
2023. szept. 21. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az aszbesztnek nem elég idő egy photoshoot időtartama, ahhoz hogy hasson.
2023. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, ha ott járkál rajta, hisz áll a por az egész városban. Azért azt beszipákolni? Nem tudom. Én félnék. Egyébként elvileg nem midnenkit sikerült kilakoltatni, google szerint maradt pár ember a városban, viszont teljesen friss cikk nincs róla, így nem tudom mi a jelenlegi helyzet.
2023. szept. 21. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A rendelkezésre álló info mellett, el tudja tudni mki dönteni, hogy oda megy vagy sem

A hülyeség a szabad akarat része és mkinek joga van hozzá.

2023. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
35%
Felelőtlenek, akik oda mennek.
2023. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem maradt mar senki. 2023 majusatol egyetlen lakosa sincs a korabbi varosnak, a maradvanyait a kormany megbizasabol bontjak.
2023. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Wittenoom, meh... És hány magyar haz van tele most is azbeszttal? Azzal ki törődik?
2023. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én amiatt is aggódom, mienken is pala van sajnos. Törött is. szomszéd kerítése is törött sok helyen. De direktbe ilyen helyre tuti nem mennék. Nekem a mienk is komoly stressz. Padlásra sem szeretek felmenni, nem hogy kék azbeszt bánya közelébe
2023. szept. 21. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!