Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan lehet kijutni Ausztráli...

Hogyan lehet kijutni Ausztráliába?

Figyelt kérdés

Itt is hasonló a helyzet mint az Usa-ban?

Hallottam valamilyen letelepedési vízumról is.

Ha van ilyen olyat hogyan lehet szerezni?


2011. jan. 26. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?Nem mind1 ugyanis, hogy hány éves vagy, és ha esetleg még nincs szakmád ,akkor mi szeretnél lenni ,ha nagy leszel?
2011. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Leírok egy pár dolgot így előre általánosságban.


1. profi nyelvtudás

2. Megfelelő mennyiségű akarat ,kitartás.

3. jó szakma(legjobb ha Ausztráliában tanulod meg azt)

4. Anyagi háttér az első időszakokban mikor állást illetve szálast keresel(ajánlom ezt ne a 4. pont ként kezd el hanem már az első pontól kezdve

5. Meny fel az ausztrál nagykövetség honlapjára és ot mindenről ami a témával kapcsolatos tudsz olvasni illetve látogasd meg őket személyesen és akkor mindent el fognak neked mondani hogy hogy is megy ez.

6. Nem lehetetlen,már sokan megcsinálták akik tényleg akarták,aki meg nem elég kitartó az meg csak azt fogja neked hajtogatni ,hogy nem fog sikerülni és csak azért ,mert irigy.


UI: én 17 éves vagyok, és ki szeretnék költözni Sydney-be, miután leérettségiztem ,tovább szeretnék tanulni a sydneyi főiskolán,még 2 év lesz ,de 2 év alatt gondosan utána fogok nézni mindenel kapcsolatban, amúgy amit fent leírtam az általánoságban igat Kanadára, az USA-ra illetve minden országra csak az elsőpontként az otani hivatalos nyelvet kell megtanulni profi szinten:)


17F

2011. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

16/F vagyok.(Gimibe járok)

Majd építészmérnök szeretnék lenni és én is Sydney be mennék legszívesebben de a többi nagyváros is tökéletes lenne.(Melbourne,Brisbane)

Köszi megnézem a nagykövetség oldalán a tudnivalókat.

2011. jan. 26. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
ez vicces én is építésznek készülök véletlenül nem a 18 kerületben jársz suliba?:D
2011. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem...:D

Nem Pesten lakom...

2011. jan. 26. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
18. ker az Pest:)
2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom...:)
2011. jan. 26. 21:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Küldtem mailt.
2011. jan. 26. 21:03
 9/10 anonim válasza:
0%
Úszva.
2011. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Húde utálom ezeket a kegyetlenülrossz poénokat...:)

Csak kíváncsiságból kérdezem ,hogy te ezeket a válaszokat minek írod?Mert már sok ilyet láttam de egyszerűen nem értem.Ennyire unatkozol?

2011. febr. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!