Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan, mennyiből, hová...

Hogyan, mennyiből, hová juthatnék ki jövőre Ausztráliába dolgozni és élni, esetleg tanulni? Vagy van olyan másik ország, ahová könnyebben ki lehet jutni és jobban meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Mi a módja, mikre van szükség, hogy működik ez az egész?

Milyen papírok kellenek, biztosítás, albérletet hol lehet keresni, milyen szakma kell kintre, amivel lehet dolgozni, melyik nyelvvizsgát fogadják el?

Mit kezdjek már most el intézni, hogy legyen rá időm?

Stb, minden érdekel, nincs tapasztalatom.

24 éves, budapesti lány vagyok, érettségim, gépíró és szövegszerkesztőim, és csecsemő és kisgyermek gondozóim van, meg baby-sitter oklevelem.


2009. márc. 31. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

24 évesen már öreg vagy az Au-pairkedéshez,mert a legtöbb országnak 24 éva határa.


hát repjegyre gyüjts, mert most egy oda vissza jegy kb 700000- 1000000 Ft. Ha ez a pénz megvan akkor kezdj gondolkodni azon hogy is akarsz oda kimenni.

2009. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

tanulóvízummal ki tudsz menni tanulni.

cse australia honlapján tudsz tájékozódni a tanulóvízumról, tanulás mellett heti 20 órában dolgozhatsz. IELTS 7-es nyelvvizsga kell, de azt már ott is végezheted.

2009. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-őnek: Én úgy tudom, hogy 28 év a korhatár.

Amúgy köszi mindkettőtöknek.

2009. márc. 31. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

szia

először is - perfect english

vagy majdnem, de minimum felsőfokú nyelvvizsga

és egy olyan szakma, ami ott hiányszakmának számít. ezt legegyszerűbben úgy tudod meg, h állást keresel abban az országban ahova mennél

na meg persze ha Ausztrália a végleges döntésed barátkozz kígyókkal, rengeteg van ott belőlük

Sok sikert!

2009. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
szia, második válaszoló vagyok. azért javasoltam neked a tanulóvizumot, mert ezekkel a szakmákkal, amit itt felsoroltál nem kapnál szakmai vizumot. másrészről a szakmai vizumhoz ielts 7.0 nyelvvizsga kell, ami magyar viszonylatban felsőfokú nyelvvizsgát jelent. nézz utána a tanulóvizumoknak, mellette 20 órában dolgozhatsz, amivel el tudod tartani magad, ha kint vagy. sok ausztrál magyar foglalkozik tanulóvizum intézésével, ők segítenek mindent elintézni.pl. itt egy: www.cse australia.com
2009. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. ápr. 2. 11:02
 7/7 A kérdező kommentje:

Nehéz az élet, de egymás életét, saját tapasztalatokkal, tudással, jóindulattal megkönnyíthetjük.

Az ember keresi a lehetőségeit, próbál valahogyan haladni, előrébb lépni.

Miért kell mindig lenni olyan embernek, aki rosszindulatú?

Miért?

Nem mindannyian egy bolygón élünk és igyekszünk boldogulni?

Miért nem lehet egy klassz csapatot alkotva, vidáman élni?

Miért érzi többnek magát, aki beszól másoknak?

Ennyi a boldogsága?

2010. jún. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!