Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mit vigyek magammal 1 honapi...

Mit vigyek magammal 1 honapi tartózkodásra Ausztráliaba?

Figyelt kérdés

Eloszor utazom ilyen messzire csaladi rokonokat latogatni, de nem tudom mit kell es mit nem erdemes vinni magammal.

Aki mar volt es tapasztalata van, kerem segitsen"bepakolni a borondomet".


2009. ápr. 5. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Pakolj ugyanannyit, mint amikor elutazol egy hétre! Ha családhoz mész, ott minden bizonnyal mosni is tudsz, meg ha valami hiányzik, adni is tudnak. És persze kérdezd meg a kintiektől, hogy ahol ők laknak, ott éppen milyen az időjárás. Tavaly ősszel Új-Zélandon volt egy baráti házaspár, valamiért úgy gondolták, hogy egy trópusi éghajlatú szigetre mennek, vittek egy bőröndnyi kánikularuhát, aztán a vendéglátóiktól kaptak kölcsön télikabátot.
2009. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Törölközőt ne vigyél, azt majd ők adnak. ahogy az első írta, időjárásnak megfelelő 1 hétnyi ruha bűven elég, csak zokniból meg alsóneműből pakolj többet. mehet 1-2 fürdőruha is. én úgy szoktam, ha nyaralni megyek, hogy viszek egy sportcipőt, egy elegánsabbat, meg egy utcai kényelmes papucsszerűséget. állíts össze egy kis útipatikát, legyen benne általános fájdalomcsillapító, hashajtó (nekem idegen helyen mindig székrekedésem van) és hasfogó is, plusz széntabletta. ha szedsz vmi állandó gyógyszert, pl fogamzásgátló vagy vérnyomáscsökkentő stb. azt se felejtsd el. ennyi gyógyszermenyiséget még nyugodtan kivihetsz az országból. pakolj elegendő tisztálkodószert, ha nő vagy a sminkszetted alapdarabjai (fölösleges odapakolni a teljes kollekciót)arckrémed, hajgumik, csatok, körömápoló készlet. jah, és tegyél olyan papucsot is, amiben majd a házban járkálsz, ez az amit én sokszor elfelejtek... amúgy meg ilyenek, hogy telefontöltő, mp3 lejátszó. a kézipoggyászodba tedd a tárcád, útleveled, irataid, zsebkendőt, rágót, kispárnát a gépre esetleg, napszemüveget, könyveket, olvasnivalót az útra.

ennyi sztem elég lesz:)

2009. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom
2009. ápr. 6. 20:02
 4/6 anonim válasza:
100%
engem :D
2009. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ausztráliába mész....hű de irigyellek....minden vágyam h egyszer kijussak oda....nem mehetek veled én is?? :D
2010. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A rokonokat kerdezd, ne minket :P Jo utat!
2010. máj. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!