Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ki tervezi jövőre közületek,...

Ki tervezi jövőre közületek, hogy szerencsét próbál Ausztráliában?

Figyelt kérdés
Szeretnék jövőre új életet kezdeni leginkább Sydneyben. Tanuló vízummal, mellette munkával... Ehhez keresek valakit (valakiket), aki csatlakozna hozzám. Feltételezve, hogy könnyebb lenne mindenkinek, mint teljesen egyedül belevágni. :-)
2011. okt. 25. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
a tanuló vízumot milyen feltételekkel adják ki? Engem úgy tájékoztattak, hogy Ausztrália most nem igen ad ki.
2011. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

100%-ban ugyan azt tervezem, mint te ,csak én 3 vagy 5 év múlva. Egy kérdésem lenne: Mennyi kezdőtőke kell?

2011. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, ha tanulni mész, annak tanuló vízumot. Illetve, nem hallottam ennek az ellenkezőjét. Én 3-5 év múlva már "öreg" leszek, nekem most kell belevágnom. Pár milliós kezdőtőke nélkül nem mernék elindulni. (felkészülve minden nehézségre) Én felégetek mindent magam mögött (lakáseladás), hogy ott legyenek esélyeim.

Azon is gondolkodom, hogy talán kisebb a kockázat, ha Anglián keresztül megyek oda. (Ott is próbálok munkát találni és közben az angolt fejleszteni), hogy álmaim országában már ne feltétlen WC takarítással kelljen töltenem a napokat. :-)

2011. okt. 27. 08:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is azt tervezem ,hogy Angliában pincérkedem előtte 2 évet, mivel a suli jó drága.. Annyi pénzből meg talán tudnám fedezni az első évet az egyetemen plusz a szállást.

TOEFL nyelvvizsgád van már?

2011. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nyelvvizsgám még nincs. Azt majd Anglia utánra tervezem... Talán megcsinálom itt, Magyarországon vagy majd kint AU-ban, egy ottani felkészítő nyelvtanfolyam után.
2011. okt. 28. 10:13
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, a tanulói vízumnak azért nézz utána. Ajánlottak ösztöndíjat az egyik egyetemről? Én mielőtt kitelepülnék és mindent felégetnék magam mögött, kimennék 1-2 hétre körülnézni, hogy tetszik/nem tetszik. (Akármennyire pénzkidobásnak tűnik)
2011. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz en mar kint vagyok,de hozzaszolnek. Ez csak angol, a vizsgatol szerintem nem kell senkinek magat osszef.osnia, ha kimesz 1-2evre Angliaba boven tudni fogsz mindent,ami kell, sot szerintem fel ev is eleg. En mikor kijottem, akkor alig tudtam angolul, mondjuk nekem ezt a procedurat nem kellett vegig jarni,mert apum reven allampolgar vagyok, de itt fel ev alatt ugy megtanultam angolul,hogy semmi gondom sincs, 1ev mulva mar az egyetemen voltam. Egyebkent milyen szakot kezdenel el? Ha van kerdesed irj nyugodtan,hatha tudok segiteni.
2011. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tervezem! Ebben az évben még sajnos nem, mert kezdőtőke nélkül nem merek belevágni, de azért ha lesz majd tapasztalatod onnan, írd meg :)
2012. jan. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én most megyek júniusba. :) Már alig várom :)
2012. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Érdekelne hogy mire jutottatok ezalatt a 7 év alatt :) én is ki szeretnék menni külföldre élni,tanulni,dolgozni. Milyen külföldön? Mi változott? Köszönöm! :)
2018. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!