Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan lehet kiköltözni,...

Hogyan lehet kiköltözni, kijutni Ausztráliába?

Figyelt kérdés

Anyagira kb mennyire van szükség(egy bizonyos összegre lennék kíváncsi),és milyen pontrendszer van,letelepedési engedély,....

Szóval hogy lehet kijutni.


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK!


Előre is köszönöm!


18/F


2012. márc. 20. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Azt hogy tudsz dolgozni, az dicséretes dolog, csak sajnos Ausztráliában a pontrendszer alapú bevándorlás miatt ez senkit nem érdekel! Ausztráliában akkor van esélyed, ha nagyon magas szinten beszéled az angol nyelvet emellett kell rendelkezned egy magas fokú végzettséggel amit el kell ismertetni a megfelelő ausztrál hatóságokkal! Ez nem az EU, hogy szabadon jöhetsz, mehetsz. Ausztráliának csak és kizárólag a magasan képzett és a nyelvet jól beszélő, valóban értékes emberekre van szüksége! Anyukádnak pedig ha a nyelvet sem beszéli és nem is dolgozik, mellesleg egészségügyileg sem tökéletes, akkor szinte esélytelen. Ha pedig 45 év feletti, akkor az kizáró ok. Egy érettségivel nem kapsz letelepedési engedélyt! Ha te tudsz angolul akkor menj Írországba vagy Angliába. Mindkettő EU, így nem kell munkavállalási engedély! Szállodai munkát lehet szerezni és egész tűrhetően lehet belőlük megélni. Összefoglalva: Diploma vagy kritikus hiányszakma nélkül nincs esély a letelepedésre.


Az ausztrál bevándorlásnak itt nézhetsz utána:


[link]


[link]

2012. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm! Igazából csak kíváncsi voltam rá,nem most gondoltam,hanem majd pár év múlva.2 tannyelvűbe járok szóval még idén felsőfokozok angolból,ez nem baj,de így tényleg nem éri meg.


És az EU n belül,hogy is lehet kijutni?(másik EUs országba)

2012. márc. 21. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabadon lehet mozogni.De szerintem ne add fel ausztráliát.
2012. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%

Ha már most tudatosan készülsz rá akkor simán kijuthatsz! a már ajánlott oldalt - [link]

olvasd el! - minden betűt, nagyon érdekes és mindent megtudhatsz belőle amit csak kell, kell egy szakma is az is fenn van ezen az oldalon mik a hiányszakmáik aztán min 3 éves gyakorlat a szakmádban, azért is jár pont, a pontrendszert is megtalálod az oldalon! nem egyszerű, de szerintem megéri. Én is mennék, de párom meg nem, mondjuk ha tényleg sikerülne elhelyezkednünk a diplománkkal és megélni akkor én sem bánnám annyira, hogy nem megyünk (még 1 évem van hátra a suliból)megélés alatt pedig azt értem, hogy szeretnék majd saját házat, idővel majd gyereket és jó lenne ha nyaralásra is jutna, még ha nem is külföldi utakra, meg luxusnyaralásra. Azért félnék belevágni ebbe a dologba mert rettenetesen sokba kerül, ami ha összejön jó befektetés, de ha mégse? akkor hazajövök(?) a semmire(!) és kezdhetek mindent a nulláról...

Bármilyen szép dolgokat is ír ez a blog, mert hihetetlen! de tényleg, azért nem kell azt hinni, hogy minden tökéletes ott, tény, hogy sokkal másabb. De szerintem ha már el kell menni itthonról akkor Ausztrália a legjobb választás, oda megéri elmenni! Sok sikert ha belevágsz. 18 évesen még most pont jó időbe vagy, hogy olyat tanulj amivel ott jól tudsz majd érvényesülni.


Sok Sikert! 22/L

2012. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!