Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Miért nem akarnak többen...

Miért nem akarnak többen Ausztráliába menni?

Figyelt kérdés

Mindig is csodálkoztam ,hogy alig vannak új kérdések ebben a témában.

Most pedig látom ,hogy valaki megkérdezte ,hogy miért akarnak ilyen sokan oda menni. Miért van az ,hogy az USA-ba vagy Angliába kb 10-20 szor annyian akarnak menni mint Ausztráliába?



2012. márc. 25. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert Ausztáliába a legnehebb bejutni. A pontrendszer miatt szinte lehetetlen
2012. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért az USA-ba könnyebb? Ott még pontrendszer sincs..
2012. márc. 25. 13:19
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Könnyebb. Ha van egy jó diplomád, pályázhatsz állásra és akkor megkapod a zöldkártyát is,a cég elintézi. Én így voltam kint kétszer 2 évet.
2012. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon messze van.

Még ha külföldre is megy az ember dolgozni/élni, azért sokakban ott van az a gondolat, hogy ha valami miatt mégis haza kell utazni (pl. szülők, idős rokonok, váratlan események stb.), akkor Angliából, ill. Európából bárhonnan sokkal könnyebb, gyorsabb és olcsóbb is.

Illetve ha nem jön be a terved, akkor Ausztrália esetében sokkal nagyobbat bukhatsz anyagilag, már ha csak a repülőjegyet nézem, mint más országok esetében. (az USÁ-ba is sok városba olcsóbb a repülőjegy)

2012. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Messze van, nincs ott semmi és úgy vigyáznak rá, mint a földi paradicsomra. Az ilyen mindig gyanús.
2012. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon messze van, csak a repjegy horribilis összeg.

De szerintem sokan szeretnének menni, de nagyon nehéz kijutni és inkább maradnak a realitás határain belül. Itt az Európai Unió, ahol korlátozások nélkül mozoghatsz, de még az USA-ba is könnyebb, olcsóbb, gyorsabb kijutni. Ausztráliába meg a magyarok 90%-nak gyakorlatilag lehetetlen, mert ha a tudása (szakma, nyelv) meg is van, olyan milliós tőkére van szükség, amivel nem sokan rendelkeznek, ha igen akkor is általában csak úgy ha felégetnek mindent maguk mögött, de ehhez meg nem sok embernek van bátorsága.

2012. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
hát ha a 3 ország közül kéne választani, hogy hol éljek, én mindenképpen Ausztráliát választanám, és nem érdekelne a távolság...
2012. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom!!!!!! Elég sok elmebeteg muszlim sorozatgyilkos kaszál arrafelé,jobban, mint maga a Halál. Borzalmas állapotok vannak!

Nézd meg ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__ausztralia__2823732-mi..

2012. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
50%
Nem tudom a választ,de mint kamionos annyit tudok,ott bár nem szeretik kifejezetten a Magyarokat,de jobb élet körülmények vannak.Arról nem beszélve,hogy gyorsan haza tudnak ugrani ha úgy gondolják.Viszont Angliába is sokan mennek,mert nagyon jók az esélyük munkát találni.A nyelv ismeret előny.Jó a fizetés és a munka morál.Az Angol kiegyensúlyozott,nem idegeskedik,a probléma megoldására koncentrál és nem a dolgozóján akarja feltétlen elverni a port.
2012. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ausztráliából gyorsan haza tudnak ugrani? :)
2012. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!