Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha elutaznál Ausztráliába,...

Ha elutaznál Ausztráliába, akkor te mit vennél magadnak, útra, amivel tarthatod a kapcsolatot a családoddal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Internet, telefon, esetleg magát a családot:)
2012. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
skype
2012. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En Ausztraliaban elek mar tobb mint 1 eve, de azt megelozoen 2 evvel is voltam itt par honapot. Elotte Londonban eltem Angliaban 5 evet es 2-3 havonta repultem haza, igy van fogalmam az utazasokrol es az ezzel jaro bonyodalmakkal (foleg ha 3 napot kesik a geped). Ha csak rovid tavra tervezed eleg egy okostelefon, netre barhol kapcsolodhatsz muholddal vagy wifi hotspottal. Ugyan ez laptoppal, de a reptereken nagyon sokan fittiznek tabokkal pl galaxy tab, ipad. (A reptereken van ingyen hasznalhato netes gep plusz wifi) Neked kell tudni, hogy mennyi penzt szeretnel erre aldozni es az alapjan donteni. Lehetoseg van boven...
2012. jún. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cyon, te hogyan jutottál ki Ausztráliába? és könnyű volt munkát találni és beilleszkedni?
2012. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bertok.com itt mindent megtalalsz.


Nekem 5 evbe telt, ebben benne volt 2 csodbement Budapesti ugynokseg idopocsekolasa es 9 millio forint is. Most mar minden rendben, Zoli minden elintezett flottul es a viszonyokhoz kepest gyorsan. Nem egy olcso mulattsag es IELTS angol is kell azthiszem 6 vagy 6.5 errol bovebben google. A kulonbozo vizumfajtak is mas-mas kovetemenyeket vonnak maguk utan.

2012. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!