Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába mennyire nehéz...

Ausztráliába mennyire nehéz kijutni véglegesen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendes (piacképes) végzettséged, akkor nagyon nehéz... A "kimegyek aztán lesz majd valahogy" ideje lejárt.
2012. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nagyon nehéz, és sok ideig tart beszerezni a papírokat, de van egy magyar fazon aki ezzel foglalkozik, keress rá a google-on. van az a pénz, amiért gyorsabban is lehet intézkedni...
2012. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tobb magyar "fazon" van,aki ilyeneket intez.de tenyleg a google on utananezhetsz,vagy keresd meg a koveftkezo linket:

[link]

itt sok minden van,ami hasznos lehet szamodra.

[link]

[link]

udv:evi.

2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimum 2 szakma, ebből az egyiknek a listájukon szereplő hiányszakmának KELL, hogy legyen. Felfőfokú angol nyelvtudás (nem csak bemondásra) és alsó hangon 1 év mire minden papírt beszerzel és át is fut az ottani bürokrácián, de inkább több. Nehéz és ha csak nem az a hely életed álma nincs is túl sok értelme.
2012. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Minimum 2 szakma? kiírta ezt a butaságot? Ha nem vagy képben ne vezess félre senkit! 1 szakma elég, amely lehet hiányszakma vagy akár szponzorálható szakma.
2012. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, én így tudom. Van olyan barátnőm aki éppen ennek a hercehurcának a közepében van, nem hinném, hogy dezinformálva volna.
2012. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hmmm. Én is...Ezért írtam.Bocsánatot kérek. Lehet félre értettél valamit. A többiben végül is sarkosan, de igazad van.
2012. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!