Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztrália, Új-zéland vagy...

Ausztrália, Új-zéland vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el minden vízumtól és stb.-től. Tegyük fel,hogy letelepedhetnél bármelyikbe,akkor melyik lenne az?

2013. okt. 3. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Angliát választottam mindenféleképpen. A másik 2 ország nem vonz egyáltalán, Angliát viszont imádom, minden jó és rossz oldalával együtt.
2013. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ausztrália mindenképpen, élővilág, időjárás, gazdaság, stb. The best!
2013. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Új-zélandról fogalmam sincs, de

ausztráliába semmiképpen se menék!

szőrnyű meleg tud lenni... ráadásul tele van pókkal...

ha a pókokat nem nézem, akkor viszont tökéletes, ha minden igaz, akkor még van olyan programmuk is, amiben megtanítanak egy szakmára és kapsz állást (hiányszakmák)

angliába csak a sznob, undorító angolok miatt nem mennék!

2013. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp Anglia. Nagyon vonz Ausztrália is, Új-Zéland meg állítólag gyönyörű, de sosem költöznék olyan helyre, ahonnan nem tudok bármikor hazalátogatni. Márpedig olyan messziről meglehetősen hosszadalmas és költséges dolog hazarohangálni.
2013. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha ott élnél és dolgoznál akkor azt a repjegy árat nem olyan szemmel néznéd mint most, na meg nem úgy kéne ismerni Ausztráliát mint ami tele van pókkal, itt is vannak pókok, a meleg meg csak bizonyos helyeken szélsőséges(északon, a sivatagos területeken) Sydney, Melbourne pont optimális hőmérsékletű, meg legalább nincs utálatos tél, vagy van csak meleg kabát biztos hogy nem kell
2013. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kerül sokba, akkor is iszonyat tortúra hazarepkedni. Mi egyszer repültünk Kanadába, évente egynél többször biztos nem vállalnám.
2013. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem minden álmom Ausztrália! :D Csak jókat hallottam az országról is, és az emberekről is. :)

Utána Angliát választanám, bár nem vonz nagyon a sok eső és időjárást miatt.

Új - Zélandról pedig én sem tudok túl sokat.

2013. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ausztrália, utána Új-Zéland, Angliába viszont nem élnék.
2013. okt. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anglia semmiképpen, mert nekem az angol humor baromira nerm jön be. Inkább Új-Záland.
2013. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Nekem mindegyik tetszik, de ha nagyon muszáj választani, akkor Ausztrália.

Anglia: Én bírom az angolokat, az akcentusukat is nagyon szeretem, meg az egész népet minden bohócságukkal együtt.

Viszont az angol időjárás már kevésbé tetszik. :(

Ausztrália: Nekem nincsenek honvágyas gondjaim, igazán ellennék ott. Az egy más világ. Tetszik az időjárás, maga a hely, az állatok, az emberek. Nagyon jó hely lehet.

Új-Zéland: Ez nekem egy rejtély, nem tudom, pontosan milyen lehet, és pont ettől izgalmas.

2013. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!