Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » USA, Kanada, Ausztrália,...

USA, Kanada, Ausztrália, Anglia! Ezekröl lenne néhány kérdésem, valaki segít?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek ezek az országok. Olyan emberek tapasztalatát várom, akik éltek/élnek/voltak már ezen országok bármelyikében is.

Milyen az idöjárás?

Milyenek az emberek?

Vannak munkalehetöségek?

Mennyire esélyes a kijutás?

Mennyire élhetö (fizu, kiadások), biztonságos ország?


Természetesen mindenkinek megy a zöld kezecske. :)



2013. júl. 25. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Usaban élek és dolgozom.

Az idôjárás kellemes, itt nincs tél sem, meleg.

Munkalehetôség akad, de azért szegénység is van. Nem olyan egyszerû itt az élet!

Az emberek semmivel sem különbek, mint máshol. A többség normális, bár a bevándorlókat nehezen fogadják el, én ezt tapasztaltam.

A kijutás nagyon nehéz. Ennek utána tudsz nézni a neten.

Mennyire élhetô? Szerintem mindenkinek más a vélemény errôl. Nekem élhetô.

2013. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

> Az Usaban élek és dolgozom.

> Az idôjárás kellemes, itt nincs tél sem, meleg.


LOL, az USA kontinensnyi ország, azért ez a nincs tél sem az vicces, Madisonban simán két hónapig van mínusz tíz fok és hó és még az egy viszonylag normális város...


> Munkalehetôség akad, de azért szegénység is van. Nem olyan egyszerû itt az élet!


Végre nemcsak én tépem a számat ez ügyben...


Én Vancouverben élek Kanadában, a kijutás esélytelen mostanra, az időjárás kellemes, teljesen biztonságos -- város.


Ország szinten ezekről kérdezni... hát, az a bilibe lóg a kezed esete.

2013. júl. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Angliában élek, azon bellül is Londonban. Az időjárás változó, mérsékelt övi. Ez annyit takar, hogy nyáron alig süt a nap, sokszor esik eső, borús az idő elég gyakran. Télen ritkán esik hó, inkább eső. Szóval összességéban esős, borús idő uralkodik szinte minden évszakban. De azért van nap is bőven.:)) Az emberek szerintem barátságosak, a fővárosban nagyon tősgyökeres angol nem is lakik, vagy csak marokszámra. Sok a bevándorló, de én még nem találkoztam nagyon bunkó emberrel. Ha rendelkezel elég angol tudással, akkor van munka lehetőség bőven. De kihangsúlyozom, ha tudsz angolul rendesen! :) A kijutással nincsen gond, bár a repülö kicsit húzós, akár több tizezer forint is lehet, de ha nem vagy annyira igényes, akkor ajánlom neked: [link] ez a cég Magyarország és London között szállítja az emberkéket és a csomagokat. Én már utaztam velük. Szerintem eléggé élhető is, a fizu is mindenkinek elég szokott lenni. Kb ennyit Londonról. Nagyon szép város, a kölföldiek 90%-a ha egyszer ittlakhatás céljából kijön, akkor az vissza se megy. A 10 százalék meg biztos nem bírja a sok esőt.:DDDD Csak ajánlani tudom Angliát. Sok sikert!! :))
2013. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én éltem Ausztráliában, Melbournebren. Az időjárás Victoria államban nem olyan meleg ill csapadékos de pl Qeensland-en masszívan 30-40 fok van, napsütéssel és az esőss hónapokban esővel. / Az emberrk barátságosak, kedvesek és segítőkészek. Nagy a közbiztonság. / Munkalehetőség van dögivel de a vízumodtól függ, hogy mennyit dolgozhatsz. Van egy SOL lista amin a keresett szakmákat megtalálod. Ha van munkád akkor a megélhetéseddel sem lesz baj, hisz a fizetések elég jók. / Kijutni és letelepedésit szerezni nehéz és évekbe telik de megéri.
2013. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!