Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Fogós, segítség?

Fogós, segítség?

Figyelt kérdés
Az érdekelne és nem találom rá google-ban a választ,hogy ha majd kinnt élek évekig és dolgozom,.. mondjuk anyukám kiköltözne hozzám,családtagként kap e valami vízumot a turistán kivül?Vagy nincs rá mód munka nélkül ,hogy nálam lakjon?
2013. nov. 1. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy fogós válasz: munka nélkül lakhat nálad, csak a semmiért senki sem fizet semmit érte...
2013. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Konkrétan hol? Németországban egy családtagodnak lehet általad egészségbiztosítása is.
2013. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az Utazás - Ausztrália.
2013. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat.Èn arra gondoltam, hogy kivinnèm magamhoz, mert viszonylag idõs már, de úgy szeretnèm, hogy dolgoznia ne kelljen.
2013. nov. 3. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor bizony el kell tartanod. Bizonyos idő után kérhet letelepedési engedélyt, majd utána szociális segélyt... Az is lenne egy jó pár száz dollár.
2013. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem probléma ha elkell tartsam,ekkora távolságban nem tartanám célszerűnek,hogy ingázzak majd, és jobb ha ott van velem és nem hagyom magára ..a részleteket még ráérek kitalálni ,még az én sorsom is most építgetem oda ki,...

köszönöm szépen.

2013. nov. 3. 21:54
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Arany gyerek vagy.
2013. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!