Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Nehéz kijutni Ausztráliába?

Nehéz kijutni Ausztráliába?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a hely, mar kicsikorom óta a tenger part, meg hogy mindig jó idő van, színes állatvilága. És ha leérettségizek, mit kéne tanulnom hogy kijuthassak oda és ott lakhassak örökre vízummal? Az angolommal nincs baj 10 éve tanulok angolul tudok beszélgetni, aki él/élt ott is írhatna hogy mi a véleménye róla. 16/F

2014. febr. 1. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
A tényekhez tartozik az is, hogy a honvágytól lelki beteg leszel sokáig.
2014. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Szép az álmodozás.

Valakinek probléma Pestről Dabasra kijutni, de másnak meg Ausztráliába is egyszerű.

2014. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen szép álmodozás ,de ha nagyon akarsz valamit el lehet érni ha kitartó vagyok.
2014. febr. 1. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen , ebbe igazad van kérdező el kell érned amit akarsz. Én itt élek kint immár 3 éve egy kis farmon :) és nagyon jó az életem, nyugalom van , semmi zaj és élvezem a csendes életet. A közbiztonság nagyszerű , viszont sok a mérges pók és kigyó. Ne add fel kérdező az álmaidat , viszont abba igaza van az egyik válaszolónak hogy sokáig lehet hogy lelkibeteg leszel honvágy miatt :). Ha van kérdésed még irj nyugodtan.
2014. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valahogy nekem mégsem volt azért honvágyam :DDD
2014. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olvasd el Bertók Zoli oldalát! (bertok.com)

Kijuthatsz úgyis, hogy először csak tanulni mész oda, akkor ajánlom neked a StudyGo! oldalát. Sok embernek segítettek már a letelepedésben is.

Azt viszont nem árt tisztázni az elején, hogy nem egy olcsó mulatság és most milliós tételekben gondolkozz!

Nagyon szigorú a pontrendszerük, sok kritériumnak meg kell felelned!

Az hogy mit tanulsz, szinte teljesen mindegy, mert a hiányszakmák állandóan változnak. Az orvos talán az egyetlen, amire mindig szükségük van.

Nem egy egyszerű procedúra, valakik évekig küzdenek és izgulnak azért, hogy sikerüljön.

A mérges pókok, meg kígyók miatt meg szerintem nem érdemes aggódnod, még mindig jobbak mint itthon néhány ember;)

Ha van kérdésed, írj nyugodtan privit!

2014. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól hangzik ez az Ausztrália :D elég messze van írtozom a pókoktól, kigyóktól de még mindig jobbak mint erre a cigók.....
2014. febr. 10. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igazsag az, hogy a "cigok"-hoz hasonlo nepseg Ausztraliaban is van:

[link]


Az USA-ban mi meg a blekikkel vagyunk megaldva

[link]

2014. febr. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azt a mindenit hogy néznek ki, azt hittem a Holtak hajnala filmből van részlet:)

A fiatal negro bűnözők meg hát, ott eljárnak szórakozni az emberek esténként?

2014. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!