Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába nehéz kijutni?

Ausztráliába nehéz kijutni?

Figyelt kérdés
Nehezebb, mint például az USA-ba? Úgy értem nehezebb megszerezni a letelepedési engedélyt, vízum, állampolgárságot, munkavállalás, anyagiak?

2012. dec. 9. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz! Pontrendszer alapú a bevándorlás, csak a magasan képzett embereket enged be Ausztrália. Hiányszakma listás diploma, több éves szakmai tapasztalat és magas fokú nyelvtudás nélkül nem lehet kijutni, mert nem jön össze annyi pontod mint amennyi kellene. Ezen felül ki lehet jutni házasság, rokon által, de ezek sem könnyű kijutási módok.
2012. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Ausztráliába ugyanolyan nehéz bejutni mint Amerikába. Vagy még nehezebb
2012. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vízum nélkül turistának sem mehetsz ki.

turista vízummal,viszont nem vállalhatsz munkát.max feketén,de ha lebuksz, kitoloncolnak.

repülőjegy kb 300E ft csak oda.

2012. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van rokonom, aki kiment a barátjával, kint összeházasodtak. A lány pultosként dolgozott, mindenféle diploma nélkül, a fiúnak alkalmi munkái voltak.

Háromszor kapták meg a vízumot azt hiszem, nemrég jöttek haza.

2012. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En mar 8. honapja vagyok itt. Ahogy elnezem az emberek iszonyat modon kuzdenek hogy itt maradhassanak.Ha vizummal kene itt tartozkodnom ki nem jottem volna idaig az biztos:D. Hal istennek itt szuletett meg anyam ezert allampolgarkent kihuztam ide miutan most nemreg leerettsegiztem .Nekem elege bejon. Sok penz van meg jo ido.Ha no vagy es jol nezel ki sztem a meghazasodast ajanlom az ittmaradas erdekeben :D
2012. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a repjegy 350 oda-vissza ha a turista megfelel, nem 300 oda.
2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nehezebb kijutni, mint az USAba, mert az USAig kb 4200km-t, míg Ausztráliáig (Alpok, meg sör, meg sógórok:) kb 13000km-t. És míg az Atlanti-óceánban csak elég sok cápa van, addig arrafelé az úszás a nyílt óceánon erőssssen csak lehetőség. Én...nos... nem ajánlom.
2012. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!