Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Vízum ausztrália?

Vízum ausztrália?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni au pairnek a nyárra, kaphatok vízumot vagy ez hogy működik?

2014. febr. 26. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Turista vízummal is csinálhatod.
2014. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésed alapján sok infód nincs, ajánlom, hogy tájékozodj egy kicsit. A különböző vízumokról, mindent megtalálsz az ausztrál bevándorlási hivatal oldalán. A nagykövetség oldalán is megtalálható minden lényeges infó. Egyébként családot találni nehéz, mert Ausztráliába a repjegy min. 1000-1200 Euro és az kezdő ár. Ezt meg nem szívesen fizetik ki.
2014. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sima turista vízummal nem vállalhatsz munkát törvényesen, legfeljebb tanuló vízummal, de azzal is csak max. heti 20 órát. Mellette viszont kötelezően kell vmilyen ottani iskolába járnod. Emellett igazolnod kell, hogy rendelkezel a kint léted során elegendő anyagi fedezettel, ami nem kis összeg.
2014. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Kicsit akkor pontosítanék. Valóban nem lehet rendes, bejelentett munkát vállalni turista vízummal, de önkéntes munkát legálisan lehet vele csinálni, akár magánszemélynél is. Valamint a repülőjegyet, plusz az ott tartózkodás során felmerülő költségeket törvényesen kifizetheti. Meg természetesen az ingyen szállás és ellátás is legális.

Tudtommal az au pair csak zsebpénzt kap, így ez szerintem belefér ebbe a kategóriába. És mivel csak nyárra menne, a 3 hónapba is belefér.

2014. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fuha, el is felejtettem hogy kiírtam ezt a kérdést, szóval utólag is köszönöm a válaszokat. Igen, én is a 3 hónapos holiday visa-n gondolkodtam, hogy az au pair bele fér e? A jegyet kifizetném én, azzal nincs gond. Van egy család, aki érdeklődik úgyhogy majd velük kell ezt tisztáznom a továbbiakban. Köszi a segítséget!
2014. márc. 2. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, van valami fejlemény? Engem is érdekel a dolog. Melyik városba mennél?
2014. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!