Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Menjek Ausztráliába?

Menjek Ausztráliába?

Figyelt kérdés
A szüleim felajánlották azt,hogy költözzünk Ausztráliába,hozzájuk.Édesanyám ausztrál,az édesapámmal ott ismerkedett meg,viszont ő magyar,ezáltal kerültem Magyarországra,ahol megismerkedtem a férjemmel,aki szintén magyar.Most három gyerekes családanya vagyok,de nem tudom,hogy merjek-e visszamenni oda.A két fiam (21 és 23 évesek),valószínűleg nem jönnének,hisz őket már ide köti az élet,a barátnőik,a munka... Gondolom,hogy őket már itthon hagyhatom.Egyikük már nem is lakik velünk.De a 12 éves lányom a probléma.Nagyon jól beszél angolul,először nem akart,de most már akar menni,viszont attól félek,hogy ez túl nagy változás lenne neki.Az iskoláról nem is beszélve.
2009. dec. 26. 18:55
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Én a helyedben gondolkodás nélkül mennék.
2009. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés?

Ne viccelj....

A gyerekkel sokkal jobban kikúrsz, ha itthon marad és ebben a nyomorult országban kell leélnie az életét, ahol semmilyen jövője sincs.


Csomagolj!

:-)

2009. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

u.i:

Én is mehetek?

:-))

2009. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, fogadj örökbe engem is:)
2009. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Nem a vakvilágba hívnak, hanem a szüleidhez. Nincs mit vesztened, szerintem... Használd ki a lehetőséged! Egyébként Ausztráliába hova?
2009. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menjetek!!!!!
2009. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek rugalmas, nem probléma neki a változás. Iskola ott is van. Ajándékot adsz a gyerekednek, ha Ausztráliában élheti le az életét. Ha meg akar, pár év múlva úgyis hazajöhet, ahogy ti is, ha mégse válna be. (Ami kizárt.)Világlátás egy sokkal kellemesebb prosperálóbb országban - ezt a lehetőséget nem szabad kihagyni!
2009. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ennyi pozitív tanácsot.Azt hiszem,hogy ezek után amilyen gyorsan lehet,indulunk is.És az egyik válasz író kérdésére válaszolva:Perth-be.
2009. dec. 27. 13:03
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Csak annyit irok, hogy pakolj, menj es ne nezz hatra!

Magyarorszagrol el kell menni, megpedig minel messzebbre!

2009. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%

Nem hagyhatsz ki ilyen lehetőséget!

Nekem kiskorom óta az az álmom hogy egyszer eljuthassak oda:)Bármit megtennék érte..szóval most irigyellek egy kicsit:)

2009. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!