Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába így mennyi...

Ausztráliába így mennyi esélyem van letelepedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy Ausztráliába így mennyi esélyem van letelepedni? Konkrétan jelenleg csak egy érettségim van és egy szakács szakmám és természetesen pénzem (1.5 millió magyar forint.). Angol nyelvtudásom van (felsőfokú végzettség, szlengeket is tudom). A felsoroltak alapján kb. hány % esélyem van letelepedni egy nyugodt helyen és egy szakács munkát találni? Válaszotokat előre köszönöm!:)

2015. máj. 2. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg jo eselyed van, nyilvan azt most nem feltetlenul tudom hogy 1.5 millio az ott kint mire eleg, de ha arra jo hogy 2-3 honapig elvagy amig munkat keresel akkor szerintem vagj neki. Ha beszelsz angolul akkor szerintem talalsz munkat siman, es ugyan nekunk magyaroknak ez eleg idegenul hangzik, de a jo munkaerot a vilagon mashol altalaban megbecsulik:)
2015. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Te mit tudsz Ausztráliáról?

Nem úgy megy, hogy kimész és munkát keresel meg letelepedsz... Ott is leég szigorú pontrendszer van aminek, ha megfelel akkor mehet, ha nem akkor nem.

Kérdező mi lett Amerikával? Tegnap/tegnap előtt még oda akartál menni. Holnap már Kanadába akarsz:D

2015. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ömm, szerintem összekeversz valakivel:D
2015. máj. 2. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a 1,5 millát arra használnám, hogy kimenjek turistaként 1 hónapra, ott megnézzem azt a környéket, amit előre eltervezek tartózkodási helyként ( mondjuk Perth), minél többet beszélgessek ott emberekkel, és helyben gyűjtsek be információkat. Ez alatt kiderül képes lennék-e, akarnék-e azon a területen hosszabb időt eltölteni. jó eseten még egy-két komolyan vehető melő is összejöhet, de ez már csak mázli lenne.
2015. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is először kimennék turistaként!
2015. máj. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha turistakent jossz ide akkor a vizum lejarta utan nem maradhatsz az orszagban, nem hosszabbithato a vizum es ami a lenyeg NEM DOLGOZHATSZ turistakent itt. feketen meg nincs munka mert szigoruan buntetik az alkalmazot is. ha ki akarsz vandorolni ide annak mas a modja, meg kell felelned a pontrendszernek. a 1,5 million forint ehhez nem eleg, maguk az orvosi vizsgalatok kb ennyibe kerulnek es a papirok intezese is sok penzbe kerul. ha erdekel tudok valaszolni kerdesekre 28 eve elek itt.
2015. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!