Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Brisbane be fogunk költözni....

Brisbane be fogunk költözni. Már vagy 4 éve folynak hozzá az előkészületek.15L (? )

Figyelt kérdés
Amikor '11 karácsony tájékán apu közölte velem és a bátyámmal, hogy az álom melója miatt ausztráliába költözünk örültem. De mostanában lett fiúm, sok új barátnőm.. és.. nem akarom őket elhagyni/elfelejteni. Tudom, hogy a költözés apa munkája miatt fontos, és már nem lehet visszakozni. Véglegesen Októberben költözünk át. A kérdésem az lenne, hogy az ottani kultúra, mennyiben más az itteni nél? És ott hogyan viselnek a külföldiek iránt? Az ottani srácoknak mennyire jönnek be a 160 centis szőke kékszemű lányok? Ezzel kapcsolatban nem nagyon találtam információkat.

2015. aug. 8. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

"De mostanában lett fiúm, sok új barátnőm.. és.. nem akarom őket elhagyni/elfelejteni."


majd pár sorral lejjebb:


"Az ottani srácoknak mennyire jönnek be a 160 centis szőke kékszemű lányok?"


ez gyors volt. Gondolatban máris dobtad...

Nem hiszem, hogy olyan komoly lenne a fiúddal a kapcsolat, ha már az érdekel, Ausztráliában bejössz-e a srácoknak?


Ne haragudj, nem kötözködésként írtam, csak szúrta a szememet :D

2015. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

"Az ottani srácoknak mennyire jönnek be a 160 centis szőke kékszemű lányok?"


Ezen jót nevettem, mégis hogy lehet ilyet kérdezni? :D

2015. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok ebben segíteni, de azt tudom, hogy nagyon irigyellek. A világ egyik legszebb és legváltozatosabb helyére fogsz költözni. Sok sikert hozzá!
2015. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
24%

"A világ egyik legszebb és legváltozatosabb helyére fogsz költözni."

Utolsó, te voltál már Ausztráliában egyáltalán, vagy csak hallottad ezt?


Kedves kérdező! Én Adelaideban élek majdnem 3 éve, és azt tudom mondani, hogy bizony van bőven diszkrimináció, elsősorban a munkahelyeken, és ne igen számíts az itteni magyarok vendégszeretetére. Amúgy is a magyar klubokban főleg 60-70 évesek vannak Brisbaneben is.

2 magyar ismerősöm lakik Brisbaneben, azt mesélték, hogy kevés ott a munkalehetőség, a 3. magyar ismerősöm pedig onnan jött el Adelaideba emiatt és a drága lakásbérlés miatt is. Nem tudom elképzelni se, hogy apádnak mi lehet az az álommeló, amivel bebiztosíthatná a ti jövőtöket is.

Tényleg nagyon érdekelne!

Amúgy itt multikultúra van mindenhol, kb. 240 nemzetiség él Au-ban, nem győzöm kerülgetni a sok ázsiait, és egyre több már az afrikai a melóhelyeken is.

Amúgy a férjem és a sógorom itt született, kijártak több sulit is, szerintük gyengén tanítottak a gimiben, és piszokdrágák az egyetemek. Én eddig csak ingyenes angol sulikba jártam, amit viszont nagyon szerettem, leszámítva a rengeteg ázsiai és afrikai menekültet, noha rendesek voltak ezek az emberek, de szerintem az ázsiaiak és afrikaiak is csak a saját fajtársaikkal szeretnek igazán barátkozni.

Amúgy tényleg, te szeretnél egy kis afgán, indonéz vagy esetleg kínai fiúval járni, ha mondjuk nekik tetszenél?

Én természetesen egy magyar származású aussiet választottam páromnak!

Igen, mert rasszista vagyok, úgy, mint itt bármelyik ázsiai vagy afrikai, de nem annyira, mint egy aboriginál.

2015. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem, nem jártam még ott, ellenben földrajzszakos hallgatóként mondhatom, hogy Ausztrália bizony a legszebb és földrajzilag is az egyik legsokszínűbb ország. Itt nem a társadalomra gondolok, ezt teszem hozzá, hanem a természetre.
2015. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Minden szempontból jó lesz, csak félsz az ismeretlentől. Hónapokat voltam Brisbanebe és jövőre én is költözöm. Rengeteg a bevándorló, én úgy érzékeltem, hogy ez teljesen természetes és elfogadott. Munka szempontjából pedig a kelet európai népeket kimondottan szeretik, mert szorgosak és bizonyítani akarnak. Nem úgy mint az ausztrálok akik egy lusta népség. Barátkozni nagyon könnyen lehet velük. Én inkább a kinn élő magyaroktól óvva intelek benneteket, sokan elfelejtették honnan valók és elszálltak maguktól.

Sokkal jobb és szebb minden mint Magyarországon. Pár hónap alatt beilleszkedsz és nem lesz semmi gondod.

Sok sikert!

2015. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__ausztralia__6041952-au..


Ezt egy párszor már eljátszottad kedves kérdező. Vagy neked ez a perverziód?

2015. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, persze, mar allitolag 4 eve keszulnek:))

Mi lehet az az alommelo ami 4 evig var az apukara?

2015. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ne akard megtudni, mert utána meg kell, hogy öljenek.. :)
2015. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nem 30 plusz eve elek itt, mar bennfentes vagyok:))

Kerdezo hadd almodozzon, hisz meg gyerek.

2015. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!