Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha Szlovákiából Ausztráliába...

Ha Szlovákiából Ausztráliába akarok költözni, hogy ott élhessek csak azért mert tetszik a hely, akkor ott kötelező lesz nekem dolgozni vagy elég az, hogy vállalkozó vagyok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Majd megtanul(na) magatol is sok mindent. Most idejonni szerintem sokkal nehezebb es nem is beszelve arrol hogy mennyivel koltsegesebb mint a "mi idonkben". Mi eleg sok olyan tamogatast kaptunk amit a maiak mar nem. Most nem dollarban (abban is) merem csak hanem pl. az ingyenes nyelviskolakban a papirjaink ingyenes leforditasaban, ingyenes tolmacsszolgalatban , vagy pl. a Pennington (del australiaban elek) migrant centerben teljesen berendezett nagyon jo minosegu lakasban lakhattunk 1 evig kedvezmenyes lakberrel stb. Szoval ez a mostani kemenyebb vilag nekik viszont amikor mi jottunk nem volt visszaut. ok ha akarnak barmikor meggondolhatjak magukat. Mondjuk ez rank akkor se volt ervenyes mi ugy jottunk el hogy becsuktuk magunk mogott az ajtot, tudtuk hogy soha nem megyunk vissza legfeljebb latogatoba. Ugy is csak egyszer voltunk, nekem eleg az a kapcsolattartas ami telefonon es interneten at tortenik. Megkerdezhetem melyik allamban elsz?
2015. dec. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utolso vagyok megegyszer (10 es nek)

Nagyon szeretek itt elni, sokszor felebredek reggel es meg ennyi ev utan is valami nagy elegedettseg es orom fog el hogy itt elhetek. Szeretem az orszagot az emberek nagy reszet es foleg a SZABADSAGOT amit itt ismertem meg igazan.

2015. dec. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

En gyerekkent jottem Ki anyammal.

Nekunk lehetett volna visszaut. Konzuli utlevellel jottunk, ami 5 evre szolt, meg egy utra vissza. Otthon a jelentkezes Sok penzbe kerult es Sok futkarozasba. A gyamugy tartott leghosszabb ideig, mivel meg kiskoru voltam. papirok, azok forditasa, orvosik

Mi nem kaptunk semmi segitseget, kedvezmenyes lakast. A kivandorlas akkor azt jelrntette, hogy tartsd el magad. Mi fizettuk a teljes repulojegyeket is. 8 honap mulva allampolgarok is voltunk. Az Elso ket evben ket szer mentem haza, 2 es 4 honapra. Ez meggyogyitotta a honvagyamat. 38 eve nem leptem at a magyar hatart, pedig voltam szomszedos orszagokban. Kb 2 eve talaltam meg veletlenul ezt az oldalt. Amulok/bamulok magyarorszagi emberek gondolkodasan, velemenyukon, hozzaallasukon. Ezek meg csak jobban megerositettek azt az erzest, hogy meg veletlenul Se akarjak latogatoba menni. Az egy egeszen mas vilag, meg hozza nem is szimpatikus. Igen, unguents iskolaba egyetembe reszesultem.

2015. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!