Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyen nyelven beszélnek...

Milyen nyelven beszélnek Sydneyben?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon? Sydney Ausztràliàban van, ahol az angol a hivatalos nyelv, tehàt Sydneyben is angolul folyik a tarsalgàs.
2016. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrPifta ***** válasza:
62%
amúgy Kanadában is van Sydney nevű város, de ott is angolul beszélnek. a LEGTÖBBEN. De beszélnek (mármint az ausztrál városban) többek között arabul, kínaiul, vietnamiul, görögül, magyarul is.
2016. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd a kérdésedet? Gondolom nem nehéz kitalálni, hogy mi a hivatalos nyelv Ausztráliában, de ha nem tudod, akkor is 1 perc alatt meglehet googlizni..

Sydneyben Aussie angolt beszélnek, de a város nagyon sokszínű a világ minden részéről érkeztek bevándorlók. Kínaiak rengetegen vannak, szerintem az a második a rangsorban, de más ázsiai nyelvek, mint vietnámi, thai stb. is nagyon gyakori.

2016. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
Én például magyarul beszéltem és a turistacsoportban mindenki megértett!
2016. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Angol
2016. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MrPifta ***** válasza:
mé' pontoztatok le ennyire? Vannak bizony szép számmal bevándoroltak is, Pesten se beszél mindenki magyarul.
2016. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező! most te szívatsz itt a kérdéseddel mindenkit? .hát megmondom neked Sydnyben sydnyül beszélnek! ennél gagyább kérdést nem láttam, olvastam mostanában a Gyik-on!
2016. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!