Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Legolcsóbb repülőjegy?

Legolcsóbb repülőjegy?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy ausztrál lánnyal pár hónappal ezelőtt Thaiföldön és azóta is tartjuk a kapcsolatot, 2 hete felvetődött az az ötlete hogy menjek ki hozzá Ausztráliába, szerencsére sikeresen megkaptam a 8 hónapos vízumot. Április első hetében indulnék és a repülőjegyen szeretnék spórolni mivel amit én találtam az 350.000 forint körül mozog ami valljuk be nem kevés. Tudnátok linkelni olcsóbb jártatot? Nagyon hálás lennék, köszönöm szépen.

2016. márc. 17. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első nem retúr... tudsz venni repülőjegyet majdnem egy évre előre. Olcsóbb retúrhoz ahogy tegnap is írtam, nézz retúr jegyet Szingapúrba onnan pedig Scoot. Hagyj bőven időt (egy nap) átszállásra.
2016. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem az, de én direkt nem írtam retúrt. Bár lehet, hogy csak úgy mehet be az országba, ha visszafelé is van jegye? Azért 8 hónap elég sok - ha nem muszáj, én nem venném meg visszafelé, ennyivel előre...
2016. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Majd ott kiderül hogy maradok-e. Tudok onnan is vízumot igényelni. Szóval a retúr miért nem jó? :| ill. minden gép Sydney-be megy? A legjobb Brisbane lenne, onnan mennék át Gold Coastra.
2016. márc. 17. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:

"Majd ott kiderül hogy maradok-e." "a retúr miért nem jó?"


Hát ezért: mert a repülőjegynél, így a retúrnál is, adott nap adott járatára kell megvenni a jegyet, ha nem azzal a járattal mész, a módosítás általában piszok drága.


Nem csak Sydneybe megy, ezt csak belinkeltem Neked, mert ez az egyik legjobb kereső oldal - ha rákattintasz a Budapest- Sydney feliratra fent, akkor kihozza a keresőrészt és bármit beírhatsz :-)

2016. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A google flight search is egy nagyon jó eszköz, a kalendárium funkcióval te magad keresheted meg a legolcsóbb napokat, de szívből ajánlom a kayak oldalát.

[link]


Átírod az indulási időpontokat, és látod a lehetőségeket.

A retúr (majdnem) mindig lényegesen olcsóbb, mint a két egyirányú, ezt tanuld meg.

2016. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os

a Te keresődben hogy jön elő a kalendárium-funkció ? Spanyolul lévén, nem találom...

Az én norvég nyelvű Kayak-on sem jön elő:

[link]

2016. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

megfogod az általam küldött linket, és módosítod kedvedre.

Máris ott lesz a kalendárium.

2016. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Te vagy az aki pár hónapja megismerkedtél itthon egy thaiföldi lánnyal,kimentél hozzá most meg "átugranál" Ausztráliába egy másik csajhoz?Ez picit gáz...
2016. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ki írt itt thaiföldi lányt?:)
2016. márc. 31. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!