Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba az utazás előtt mennyi...

USA-ba az utazás előtt mennyi idővel érdemes általában jegyet venni, hogy a lehető legolcsóbb legyen?

Figyelt kérdés
Leginkább New York érdekelne

2015. dec. 6. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utazás előtt három hónappal foglaltuk le a jegyet.


Minél hamarabb van lefoglalva, annál jobb.

2015. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 hònappal előtte. Viszont ne nyàron repülj, mert az a főszezon, ès az olcsò jegy is drága lehet.
2015. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valtozo, de igazabol olyan huuu de sokat nem fogsz sporolni.


Itt egy valos pelda:


Majusban vettem 2 jegyet, December 8 - Februar 8ig, 1378 dollarba kerult.

Most direkt megneztem, ugyanazzal a datummal, csak ma csak nekem 2 jegy 1308 dollar, vagyis 70el ocsobb.


En Swiss Air-re vettem anno a jegyeket. A mostani 1308 az Air France Parizson keresztul.

En a zurichi repteret jobban szeretem, szerintem idos szuleimnek az konnyebb lesz mint CDG. Vagyis 6-7 honappal kesobb meg szinte olcsobb is a jegy mas utvonalon.

(Amugy ugyanaz a Swiss jarat amire nekik mar jegyunk van, ma tobb mint ezer dollar fejenkent...)


Par honappal elotte nyugodtan megveheted. Ha kedd vagy szerdan utazol altalaban olcsobb mint pentek/szombat. En mindig tobb keresot hasznalod egyszerre es a legolcsobbnal veszem a jegyeket. (Expedia, cheapoair, onetravel)

2015. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!