Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Melyik repülő a legkényelmesebb?

Melyik repülő a legkényelmesebb?

Figyelt kérdés
Ausztráliába szeretnék utazni pár hétre rokonlátogatásra és kíváncsi vagyok, hogy melyik légitársasággal érdemes repülni. Válaszokat előre is köszönöm !

2016. szept. 12. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor Amerikába repültem, mi a Luftwaf...izé, Lufthansa transzatlanti járatán utaztunk :) maximálisan kényelmes volt, a kaja finom, és a kiszolgálás igen jó :) Szóval csak ajánlani tudom!
2016. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy. ekkora távon, már mindegyik jó szolgáltatást nyújt. meg aztán 20+óra repülés alatt úgyis elunod még az életedet is, mindegy melyik társasággal teszed. én általában a Budapest-Dubai és Dubai-Sydney utat teszem meg Emirates-sel és maximálisan elégedett vagyok.
2016. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kebot válasza:

Seatguru.com oldalt érdemes végignezni.

Ha megy A380-as, akkor azt ajánlom, Boeing esetén a 787-est.

Amit kerülj, az a régi gépek, lelakottak, régi a szórakoztató cuccuk, pl A340, B747.

A B777 és A330 esetén attól függ, hogy épp aznap milyen régit raknak be, ezekből van ugyanúgy 15 éves és 15 napos is.

2016. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kebot válasza:
A Qantas biztosan repül 380-assal pl.
2016. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a380-ason még a turistaosztály is kényelmes
2016. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is az A380-ast ajánlom, akár turistán is. A 777-esekkel valóban vigyázni kell, vegyes a kép még a legjobb cégeknél is.
2016. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én a 777est kényelmesebbnek éreztem mint az a380ast.
2016. szept. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Eszed nem volt, amikor kiirtad a kerdesedet. Vagy repulon nemultel meg.

vagy szimplan azt hiszed, egyik repulo kenyelmesebb, mint a masik...

2016. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legkényelmesebb szerintem az Emirates illetve a Qatar, mert azok egy átszállással repülnek Ausztráliába.

Egyébként meg könnyen lehet, hogy nem repülsz végig az adott társasággal. Pl. Elmész Sydneyből Hongkongba Qantas-al, Hongkongból Európába meg Cathay-al..

Nekem legjobban a Cathay tetszik, utaztam még Ethiaddal is az is nagyon jó, de az átszállás ott hosszú volt és nemigen lelkesedtem a Berlin+Abu Dhabi átszállástól.

Amivel nem mennék: British illtve KLM, Air France.

2016. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a sok valaszt! Repultem mar, de csak rovid tavon (max eddig 5 ora volt).
2016. szept. 14. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!