Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Olcsóbb repjegy Új-Zélandra?

Olcsóbb repjegy Új-Zélandra?

Figyelt kérdés

NAgyon szeretnék elutazni egy hónapra Új-Zélandra. De hiába keresgélek nem nagyon találok jegyet 1000 euro alatt...Emlékszem fél éve lehetett kapni 230ért is!!

Oktoberben vagy novemberben mennék. Szerintetek honnan érdemes indulni, honnan a legolcsóbb?


2018. júl. 22. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazon a linken kezdtem el foglalni amit küldél.. Nem létezik, hogy neked 168 ezer volt a végső ár. Megooglizni olcsó jegyet nem nagy szám, de megvenni azért az árért igen.
2018. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 6/11

Közben rájöttem, hogy a kérdés kiíró érdekesen fogalmazott és a viszonyítási árt elsőnek euróban adta meg, majd utána gondolatban átváltott ezred jelőlésre és forintra.

Azt hittem itt azt próbálja beadni, hogy 230 EUR volt jegy.


Amúgy rákerestem arra amit írtál és valóban kiadta a 167 000 Ft ajánlatot aztán rákattintottam a foglalásra, mert bizony néha ott van a kutya elásva és lás csodát itt már közel 450 000Ft az ára.

Milyen meglepő. :)

[link]

2018. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!