Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Repülőjegy Új-Zélandra. Amit...

Repülőjegy Új-Zélandra. Amit kinézek jegyet pl matrix-on hol tudom megvenni azon az áron?

Figyelt kérdés

Keresem a legolcsóbb megoldást Új-Zéladra, sajnos így is elég drága (csak oda min. 230000), de ezt sem tudom megvenni egyben, mert több légitársaság kombinációjából áll a jegy.

Ha külön külön venném meg a jegyeket máris jóval drágább.


Bármilyen egyéb ötletet is szívesen fogadok, a legolcsóbb megoldást keresem.



2015. júl. 28. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy csomó repülőjegy kereső oldal. Ott meg is tudod venni őket.
2015. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Más keresők nem találják meg ezeket a kombinációkat.
2015. júl. 28. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám hogy Európa Bangkok vagy Kuala Lumpur, onnan AirAsia Ausztrália majd onnan NZ. De biztos van Bangkokból és KL-ból is járat, keress rá.
2015. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen kereső szrságok csak reklámozzák az olcsó jegyeket.

pl irja hogy 20euró-tól, de mikor ráklikkelsz a részletes keresésre, kiderül hogy 200euró az a 20:D Esetleg januárban kapsz 20-ért plusz egyébb nyavaja.

Javaslat: légitársaságok keresőjét használd.

2015. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Matrix a világ legjobb keresője, de nem arra való, hogy ott jegyet vegyél, hanem hogy nagyon finom paraméterezéssel nagyon jó árakat érj el.

Az átlag felhasználó persze ezeket a finomhangolásokat nem használja, és nem is ismeri, de attól még jó irányba keresgélsz.


OTA kell neked (online travel agency). Van belőlük egy tucat nagyon nagy, ezeken nézd meg amit találtál. Mellesleg valószínűnek tartom, hogy a csak oda - csak vissza jegynél sokkal olcsóbb lesz, ha ügyes kombinációban retúr jegyeket foglalsz.

2015. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az egyirányú jegyeknél figyelj oda, hogy ha turistaként jössz, akkor az egyirányú jegyeddel nem biztos, hogy felengednek a gépre, csak ha van másik jegyed ami igazolja, hogy szándékodban áll elhagyni az országot.


Ha magyar útlevéllel utazol, akkor nem szükséges előre turistavízumot intézni, megkapod a reptéren leszálláskor, de a visitor visa feltételei között szerepel, hogy igazolni tudod, hogy elmész NZ-ről:


Proof that you plan to leave New Zealand

You will need to show us that you intend to leave within the period of your visa. For example:

travel tickets (confirmed or open-dated) out of New Zealand to a country which you have the right to enter; or

written confirmation from an airline or travel agency that onward travel has been booked and paid for.


Természetesen, ha más, tartózkodásra jogosító vízummal (pl. PR) érkezel, akkor a fentiek nem vonatkoznak rád.


Sajnos repjegyvásárlásban nem tudok segíteni, de a másik válaszoló tippje (OTA) nem rossz. Egyébként 230 000 Ft/jegy az igen jó árnak tűnik.

Mikor utazol?


Sok sikert, jó utat!

2015. júl. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Néztem sok variációt, pl bécsi indulással, vagy fapadossal elmenni nagyobb repterekre (London, Dubai...) de úgy se olcsóbb.


Oda-vissza nem tudom megvenni, mert nem tudom pontosan meddig maradok, illetve nem is tudom hova megyek utána. WHS vízummal megyek, úgyhogy nem gond az egyirányú jegy.


Melyik OTA-nél érdemes nézni? Amiken én kerestem csak drágább jegyeket dobott ki.

2015. júl. 29. 12:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Októberben mennék.
2015. júl. 29. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokszor még az OTA-k egyes ország-verziói közt is vannak árkülönbségek. Érdemes rászánnod 2-3 órát és úgy keresgélni.
2015. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt a meta-metakeresőt:


[link]


Nem keres ugyan minden nyelvterületre, csak az angolokra, de azon belül az összes valamirevaló OTA .com verziójában keres, és ettől nagyon jó!!!

2015. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!