Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában szeretnék majd...

Ausztráliában szeretnék majd élni, állatorvosként. Nehéz kijutni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam,az sem mindegy,hogy melyik egyetemen végzek,és milyen eredménnyel.Úgy alapból nehéz kijutni?Nagyon szeretnék majd ott élni,persze az még soká lesz,de már most érdekel:)

14/L


2010. jún. 22. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
meghívó kell kint élő rokonoktól, és mindig kell annyi pénznek lennie a számládon, hogy haza tudj utazni. egyik ismerősöm érettségi után ment ki rögtön, szóval szerintem a sulis végzettség mindegy a kijutáshoz.
2010. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnos én nem tudok kint élő rokonról:(Akkor mi a teendő?

2010. jún. 22. 14:28
 3/6 anonim válasza:
Dehogy kell meghívó.. amúgy nézd meg Bertók Zoltán honlapját ott minden le van írva. Én is szeretnék majd Austráliában élni :-)
2010. jún. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem:)
2010. jún. 29. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:

meghivo csak turista visa eseteben kell. ill tanulo visa eseten kernek bizonyos osszeg felmutatasat. turista visa eseten retur jegyet fogadnak el.

ha allando lakosi visa-val akarsz jonni, mar pedig az a letelepedesi akkor igenis fugg a szakmatol, minden szakma be van sorolva. az iskola milyensege inkabb foiskola szempontjabol meghatarozo mert ott kritikus h mit fogadnak el bachelor degree-nek. alt 4 eves kurzust fogadnak el de egyes kiemelt iskolaknal a 3 eves kurzust is elfogadjak. egyetemnel ez nem erdekes. az eredmenyt a kutya nem nezi de szakdoli es allamvizsganak meg kell lennie.

bertok zoli honlapja jo, de o inkabb mernok es It szakemberek kivadorlasaban jartas. tapasztalatbol tudom a penzugyi szakterulethez nem ert. de a webite-ja jo olvasni foleg h te meg 14 eves vagy tehat megelotted a palya es az orientacio.

2010. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. júl. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!