Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldi út 10 napra elég...

Thaiföldi út 10 napra elég lehet fejenként 300 ezer?

Figyelt kérdés
Bangkokba repülnénk jövő februárban és Koh Changon lenne a szállás.

2019. aug. 13. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
első vagyok. Mi utaztunk Turkish-el is. Borzalmas volt. Utaztunk Chine és Eva air -el is. Mindegyikkel Thaiföldre. A legjobb az Eva air. A Turkish a legrosszabb volt. De kinek mi a személyes tapasztalata
2019. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
10: Koh Chang szerintem alapból se annyira prostis hely. Pattaya, Bangkok, Phuket a három bűn városa, ami tényleg hemzseg a prostiktól. A kinti prostikat meg nem érdekli, hogy van-e párja a nem ázsiai férfinak, ugyanúgy rádmásznak, ha kell megpróbálnak behúzni is.
2019. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Én Bécsből mentem, közvetlen járattal (THAI Airways).


Igaz, nem a legolcsóbb, de nincs átszállási macera, várakozás stb.


Bécsbe megy vonat, vagy a FLIXBUS egyből a repülőtérre visz ki (Mármint Swechat-ra) és 9:30 óra repülés után a Suvarnabhumi repülőtéren (Bangkok) száll le a gép.


Pestről alternatíva lehet az Emirates (Dibai átszállás)....

2019. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
*Dibai == Dubai
2019. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!