Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek ez a Thaiföldi...

Szerintetek ez a Thaiföldi szállás jáó áron van?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 19. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit "túl szép, hogy igaz legyen", de annyira talán nem lehet rossz. M


Kaptál te is 2 ingyen repülőjegyet, vagy csak elbizonytalanítottak a válaszolók...?

2017. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az àr 6 éj, 38€ / nap, az korrekt.

Thaiföldön olcsók a szàllàsok(ez igaz màs egzotikus országokra is) a repjegy ami dràga.utazàsi irodàk àrai azért magasok mer benne van a szàllàs, repjegy retour, transzfer, plussz a az iroda "fizetése".

Egy sajàt megszervezett ut akár 10-50% is olcsóbb lehet egy utazàsi irodàjénàl

2017. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
túl olcsó. igaz hogy reggeli sincs az árban, de 7 évek járok Thaiföldre, ez az ár nagyon olcsó. lehet hogy csak akcióznak, mert a booking.com maximálisan megbízható, csalás nem lehet.
2017. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mytravel ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös, azt kell nézned, hogy nagyon messze van a sokak által kedvelt Patong vagy Kata-Beach-töl. Ha ezekre a helyekre le akarsz menni fürödni, vagy motort kell bérelned ami most ne kérdezd mennyibe kerül, de mondjuk biztositással, kaucióval együtt kb. 100-200€ között lehet 1 hétre, vagy taxizol egyfolytában ami akár 10-20€ is lehet per út. Sokszor jártam már arrafele és luxusszállodák ami egy kicsit is távolabb van a tengerparttól akár fele annyiba kerülnek mint a tengerpartiak.
2017. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én félreesőbb helyen 15$ fizettem éjszakánként egy viskóért, amiben volt egy ágy meg wc meg zuhanyzó. Turista putrikba 20-25 lett volna, szóval kétlem hogy ennyiből egy ilyet meg lehet úszni.
2017. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


A kérdező innen lopta a szállásomat, köszi szépen...

2017. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon csalódott lesz a szállodás, hogy nem te leszel az egyetlen vendég, hanem másvalaki is "lopta" az ötletedet :D
2017. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!