Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Járt valaki közületek Dél-Indi...

Járt valaki közületek Dél-Indiában?

Figyelt kérdés
Az ország négy déli államára gondolok. Én Tamil Naduban születtem, tamil származású vagyok.

2020. jan. 6. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Maduraiban jártam. Az olcsó prostikat leszámítva nem sok érdekesség volt.
2020. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem, de elmennék szívesen.
2020. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én voltam nagyobb társasággal körúton. Bombay-ból indultunk és lementünk egész délre, sőt ott is elkompoztunk a legdélebbi szigetre. Bejártuk Karnataka, Kerala, Goa és Tamil Nadu államokat. Sajnos ez majdnem 20 évvel ezelőtt történt. Jó volt.
2020. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a legdélebbi sziget nem véletlenül Srí Lanka?
2020. jan. 6. 18:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy van Kanyakumaritól délre egy kis sziget?
2020. jan. 6. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor jártam Indiában, délen csak 2-3 alkalommal.

Mumbaitól délebbre Hyderabad, Goa, Bangalore, Chennai, Coimbatore, Kochi, Thiruvananthapuram városokban fordultam meg.

Bocsáss meg, de ugyebár a településeket egészen másként írják a helyi, angol vagy magyar elnevezések szerint, és nehéz eldönteni, melyiket kellett volna választanom!

2020. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis szigetre mentünk át, és azon túl még látszott egy önálló szikla. Azt mondták, az India legdélebbi pontja :-)
2020. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!