Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Vietnamon belül hova érdemes...

Vietnamon belül hova érdemes elutazni?

Figyelt kérdés
Gondolom Hanoi és Saigon alap, de ezeken kívül érdekelne, hogy hova érdemes még utazni. Nem feltétlenül olyan helyekre gondolok, ami tömve van turistákkal. Jobban érdekelnének olyan helyek, ahol kevés a turista és jobban láthatom Vietnam igazi arcát.
2020. ápr. 14. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Saigon? Minek? Amugy Ha Giang kornyeke. Az eszaki resz. Le egeszen Ninh Binh-ig. Lejebb menni felesleges.
2020. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ami tömve van turistákkal"


?????

2020. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Long bay
2020. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
most turisták nélkül láthatod
2020. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
@1 Felesleges? Összesen 3 hónapig utaztam Vietnámban, a Mekong-delta szerintem az egyik legjobb hely, de Ho Si Minh-város is kimondottan izgalmas, ha megunod a forróságot, akkor pár ezer forintért el lehet menni Dalatba, Phu Quoc meg úgy ad trópusi szigetes élményt, hogy 1-2 partszakaszt leszámítva (a legdélebbi kis szigetcsoport, meg Sao beach nagyjából) gyakorlatilag alig találkozol turistákkal. Például egy Dalat Easyriders túra bármelyik vietnámi úton nagy élmény szerintem.
2020. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!