Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában mit tapasztaltál?...

Indiában mit tapasztaltál? Melyik részén voltál?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Delhi és az arany háromszög: koszos, piszkos, zajos, büdös, mindenhol át akarnak verni.
2020. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dél-India sokkal kellemesebb, mint észak. Kerala, Karnataka: nem annyira zsúfolt, kellemes part, kedves helyiek (szegénység persze van itt is, de ezek jobb módú régiók).
2020. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. ahogy az első írta. A szálloda és a látványosságok szépek voltak. De amint kilépsz a bejárton, minden undorítóan mocskos, koszos, az egész egy nagy putri. Gusztustalan pusztulat az egész. És mindenhol megy a lehúzás, átvágás.

Vannak ennél sokkal jobb, érdekesebb helyek, ahol sokkal jobb a hangulat.

2020. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvenc helyem, néha szoktam onnan dolgozni, mert olcsó és elég jó vendéglátók az indiaiak. Az első pár nap nekem is horror volt, Indiát egyszerűen meg kell szokni és meg kell érteni. Semmi nem úgy működik, mint Európában, az emberek elsőre furcsák és idegesítőek, Delhi meg valóban egy nettó rossz hely. Eddig amit főleg bejártam az Uttar Pradesh, Radzsasztán, Goa, Kerala, Karnataka meg Tamil Nadu. Délen minden sokkal könnyebb, viszont azért az északi részt sem érdemes kihagyni, Uttar Pradesh áll szerintem a legközelebb a filmek Indiájához zsúfoltságával, fűszerpiacaival, a Gangesz partján égetett holttestekkel. Nekem a következő az Madhya Pradesh lesz, mert egy afrikai szafarira nem lenne pénzem, Indiában meg ez is relatíve olcsó.

Megértem azt is, aki utálja, India a világ legfrusztrálóbb helye tud lenni, viszont egy próbát mindenképp megér, mert általában ah emberek vagy szélsőségesen szeretik vagy szélsőségesen utálják. Elsőre például egy srí lankai úttal össze lehet kötni és elmenni pár napra Keralába vagy Goába, az kellően lájtos élmény.

2020. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett India es nem volt kulonosebben sokkolo. Tok jol lehet vonattal kozlekedni. A latvanyossagok fantasztikusak, nekem az emberekkel sem volt gondom. Szerintem Radzsasztant mindenkinek latni kellene. Meg szeretnek visszamenni az eszaki reszre (Ladakh) a seven sisters rezsre es delre is.
2020. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan majd csak később aktuális, de szeretném, ha privátban írna nekem olyan, aki volt már Indiában, lenne pár speciális kérdésem. Köszi!
2020. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!