Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen Mianmarban élni?

Milyen Mianmarban élni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Roviden: sz*r. Hosszabban: a vilag egyik legkorruptabb orszaga, a vilag 3. legnagyobb opiumtermeloje, marpedig a narkogyartas ritkan eroszakmentes. Rendszeresek az etnikai alapu konfliktusok es tisztogatasok (lasd meg: nepirtas).


Vannak biztato jelek miota nem katonai diktatura van, de altalanossagban nem epp csalogato a hely.

2020. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szeretnék ott élni.
2020. ápr. 30. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Oke, elj.
2020. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy szeretnél. Nagy a szegénység, korrupció, és ami a lényeg.. Iszonyú rasszisták. Fehéreket elviselik amíg turisták, és viszik a pénzt ki. De ha kint élnél naponta szembesülnél az utálatukkal. Nem fogadnak be.

Ugye te nem voltál ott? Én voltam. Turistaként nagyon jó, bár sokszor szívfacsaró a nagy szegénység, de élni ott nem szabad.

2020. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha van jó szakmád akkor simán.

Viszont az ottani térségből én inkább Thaiföldet vagy Malajziát ajánlom.

Ott európai szintű infrastruktúra van,jó szakmával még jobban keresel mint Európában és közel van Myanmar is,ahová átmehetsz egy hosszúhétvégére.

2020. máj. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Mianmarban élnek a világ legkedvesebb emberei a világ egyik legundorítóbb diktatúrájában, nagy a szegénység (mondjuk érzésre nem volt annyira nyomorúságos, mint például Indiában sok helyen), esetleges az infrastruktúra (aki szidja a MÁV-ot, annak javaslok ott egy rövidebb vonatozást, tanulságos lesz), a letelepedés meg kimondottan macerás, szerintem maximum úgy lehet hosszabb időt eltölteni, ha egy segélyszervezetnél van az ember.
2020. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Sajnos most, a puccs alatt nem nagyon jó.
2021. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!